Snaha o otěhotnění opožděná menstruace

Snaha o otěhotnění opožděná menstruace

Andy31  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den,chtela bych se optat uz skoro rok se snazime o miminko ale zatim bez vysledku.Menstruaci mam pravidelnou.Minula menstruace trvala o trochu dele ale jinak v pohode.Tentokrat ale neprisla zatim vubec.Zpozdeni je zatim 3 dny.Boli me uz par dni zada a taky prsa.Ale znamky menstruace zatim neprisli.Test jsem si nedelala ...trochu se bojim ze bude zase negativni.Za jakou dobu je vhodne si jej vlastne udelat ?Dekuji za odpoved Andy
Maruska  |  návštěvník  |  Praha
Andy, test by měl výsledek ukázat už druhý den opožděné menstruace. Chápu, že se bojíte, že bude negativní :-( sama to znám, zažila jsem to asi tisíckrát :-( , ale zase alespoň budete vědět...držím palce a dejte vědět...
Andy31  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den tak vcera jsem si udelala tehotensky test a buhuzel zase negativni.Ale jeste jsem to nedostala.Jsem porad hrozne unavena,mam bolesti zad a divne pocity v podbrisku a unavu celeho dne.Tak nevim pockam jeste do nedele a potom asi budu kontaktovat lekare. Jsem zoufala :-(
Maruska  |  návštěvník  |  Praha
ona někdy psychika dokáže vyvolat takové příznaky, že až člověk žasne...sama jsem si tím prošla dva roky zpátky, takže vím o čem mluvíte...Držím Vám palce, ať to buď vyjde a nebo to dostanete co nejdřív, abyste se netrápila!! Uvažujete o umělém oplodnění? Nebo o nějaké menší pomoci - hormony a tak?