Operace močového měchýře

Operace močového měchýře

HankaZdr  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Chtěla bych se zeptat, jaký je průběh operace a nasledná rekonvalescence. Děkuji Hanka
Baby  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 4 odpovědí
Chtěla bych se zeptat jak účinná tato operace (operace při stresové inkontinenci) je. Je mi totiž 35 let a po porodu dvou dětí mi při běhu, či skocích utíká moč. A někdy i při chůzi. Chtěla bych vědět zda po této operaci budu moci v klidu běhat a skákat a vše bude OK. Děkuji za odpověď. Baby
astra  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Také pujdu v květnu na operaci močového měchýře.Zajímá mě pruběh operace
mém spadlý močový měchýř budou mi ho dávat do sítky.děkuji za odpověd
hrbka  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den.Mam problem s unikom mocu pri kychnuti,pri sexe,smiechu,kasli a o skakani radsej ani nejdem pisat.Teraz som tehotna a vyrazne sa to zhorsilo.Rodit budem CŘ A CHCEM SA SPYTAT,CI JE MOZNE TO POCAS TOHTO VYKONU NEJAK UPRAVIT.Dakujem za odpoved.Zuzana
Soukromé zdravotnické zařízení UROSANTÉ  |  Basic member  |  Praha
  • 25 odpovědí
  • 2 Likes
dobry den, behem CR dle meho soudu nelze operacni vykon provest vzhledem k tehot zmenam a zvetsene deloze. S odstupem cca 3-6 mesicu od operace by bylo vhodne provest kompletni urol.vysetreni na stres.inkontinenci a pak provest dle vysledku odpovidajici operacni vykon. V soucasne dobe se nejvice provadi slingova operace prolen.paskou - TVT
Hezky den
ML
Urosante
densa  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat co to můžu mít když mám pocit že bych měla jít na wc (na malou) ale vykonnám hrozně malou potřebu toho a při konci močení mě to začne bolet a i v podbřichu, většina lidí říká že to mám nastydlé, ale moc tomu nevěřím! Piji zatím urologický čaj. Děkuji předem za odpověď !
nika  |  návštěvník  |  Trencin
  • 1 odpovědí
Dobrý deň,som po niekolkoročných zápaloch moč.mechúra.Robili mi vypalovanie zápalu laserom ale nepomohlo.Rozširovali mi aj močovú ruru. Trpím na to už 15 rokov,nič mi nezaberá,ani lieky,ano urovaxon či vesicare.Robili mi aj výplachy kyselinou hyaluronovou.Mávam to každé 2 mesiace a už to pri močení strašne bolí.Potrebovala by som vedieť či existuje aj nejaka inakšia operačná metóda.Súrne potrebujem pomoc.Mám 35 rokov a 2 deti.
scully68  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mému otci je 73 let, cca 8 let chodil na vypalovýní útvarů na močovém měchýři. Nyní prý nelze jinak než odebrat celý močový měchýř a udělat vývod. Ráda bych se zeptala, zda při tomto nálezu je nezbytně nutné odebrat celý močový měchýř? Objemný TU ventrální stěny m. měchýře rostoucí endo-i exofyticky. TU infiltrace paravesikálního tuku je pravděpodobná. Adenopatie při prox. průběhu vasa illica ext. l. sin. KPS i uretery bilater. bez městnání.Drobné ložisko P nadledviny - v.s. adenom. Mírná hypertrofilie prostaty. Předem děkuji za odpověď, s pozdravem Vodenková, e-mail vo.iva@seznam.cz

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí