Cysty v prsou a ve vaječníkách

Cysty v prsou a ve vaječníkách

Bára  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat mám od ledna bulku v prsu, byla jsem i na biopsii. Dnes jsem byla na kontrole a místo jedné bulky mám 3 v pravém a 1 v levém. V únoru mi byla navrhnuta opera , kterou jsem odmítla dnes jsem myslela, že se domluvíme a pan doktor mi řekl, že to neni potřeba vyndavat i , když mě to pravé prso pobolívá. Mám endometriózu v červnu mi byli odstraněny 4 cysty na vyječníkách bylo mi doporučeno otěhotnět zkouším to, ale stále se nedaří říkala jsem to dnes doktorovi a prý to nevadí otěhotnět i když mám cysty v prsu, že se dají vyndat bud na začátku těhotenství, když by to zlobilo nebo po těhotenství, ale mám s toho strach.. Co když otěhotním a nějak to začne rychleji růst? Když jsem měla cysty na vaječníkách během měsíce se to velice zhoršilo a musela jsem hned na operaci. Ve zprávě mám napsáno : V HZQ při zevním okraji žlázy bioptovaný FA dnes vel. asi 15x816mm, V HZQ ve střední části obdobné ložisko vel. asi 8x4x7mm a další dnes zobrazuji i centrálně ( hluboko za mamilou až lehce v DZQ) vel. asi 8x4x5mm. Děkuji za odpověď

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Skvělý přístup lékařek i ostatního personálu, srozumitelně a podrobně podané informace, pečlivé vyšetření, žádné zbytečné časové prodlevy, příjemné prostředí, člověk si zkrátka připadá jako na návštěvě u dobrých přátel :... Více 

Doktor ve Vašem okolí