Jaká je diagnóza

Jaká je diagnóza

Dáda  |  návštěvník
v únoru jsem šla k prakt.lékařce ,delší dobu zvýšená teplota,přidala se bolest v kolenní jamce,únava,noční pocení,horkost v hlavě,šumění v ušich někdy při usínání pocit že zapomínám dýchat,požadovala jsem test na boreliozu,byla pozitivní,takže léčba 3 týdny,chvilku úleva,asi týden,poté poslána na interní tak opět antibiotika 10dní,změna žádná,požadovala jsem tedy kompletní prohlídku,zvýšený tlak,což jsem nikdy neměla,spíš naopak,krevní testy v normě,hormony také,rtg plic,srdce v pořádku,ekg,také,sono ledvin a moč.měchýře také,gynekologie také,opět na infekční další krevní testy-urea,crp testy na játra výtěr z konečníku a stále nic,lékařka neví co se mnou,jsem doma pul roku a změna žádná,nikam mě poslat nechce,zvýšená teplota 37,5 je normální,unava-mám si najít lehčí práci,napsaný dalš antibiotika na bolerii a pak mě pošle do prácedo práce mi jít nevadí,ale stále nevim co mi je a opět se v tom budu plácat a nevim jestli to zvládnu
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 1599 odpovědí
  • 71 Likes
Dobrý den, jestliže jste měla všechna uvedená vyšetření v pořádku, tak také nevím. Možná ještě doplnit neurologické vyšetření s lumbální punkcí (kvůli prodělané borelii).
S pozdravem

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí