Bolest na boku pod žebry, podbřišku, zvracení

Bolest na boku pod žebry, podbřišku, zvracení

abuse  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
Dobrý den, rád bych poprosil o radu mého problému. Všechno to začalo asi před měsícem a půl, kdy jsem se brzo ráno vzbudil s pocitem na zvracení, vyzvracel jsem se a celý den měl bolesti v oblasti žaludku, podbříšku a pravé straně pod žebry. Celý den jsem držel dietu a druhý den již bolesti i pocit nevolnosti zmizely. Asi před 3 týdny jsem se opět vzbudil s bolestmi břicha, podbříšku a pravé strany pod žebry a části zad, teplotou ale tentokrát bez zvracení, jenom s občasným průjmem. Doktorka mě prohlédla, prohmatala břicho, určila, že se bude jednat o střevní virózu a předepsala mi Algifen Neo. Bolesti neustoupily a tak jsem byl hospitalizován v nemocnici, kde mě vyšetřili rentgenem, který vyšel v pořádku, ultrazvukem střev, jater a ledvin, který byl také v pořádku. Rozbor krve a moči taktéž v pořádku. Naordinovali mi dietu, bolest se zmírnila tak mě pustili domů. Bohužel druhý den začaly zase větší bolesti, doktorka mě opět prohlédla, prohmatala břicho, udělala odběr moči, výtěr konečníku a oznámila, že je vše v pořádku. Předepsala mi Smectu, dietu a prý by se to mělo zlepšit. Bolesti na 3 dny úplně ustoupily, ale včera se bolest zase projevila, konkrétně po pravé straně pod žebry, části zad a do toho jsem měl dnes pocit na omdlení a přidala se do toho bolest kloubů. Tentokrát bez teploty. Už opravdu nevím co s tím.
MUDr. Anna Hajná  |  Basic member  |  Infekční lékařství  |  Brno
  • 24 odpovědí
  • 5 Likes
Dulezite by bylo vedet jake byli vase jaterni testy, krevni obraz a zanetlive parametry. V tomto pripade se tezko radi bez osobniho kontaktu. Je nutne i vedet vas vek, jine nemoci a leky ktere uzivate a podobne.
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 1599 odpovědí
  • 78 Likes
Dobrý den, doporučuji dovyšetření gastroenterologem a doplnit CT břicha, event. gastroskopii nebo koloskopii.
S pozdravem

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí