Předávkování paralenem

Předávkování paralenem

Marie  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Před dvouma dnama jsem si vzala více paralenů. Přesněji je mi 17 let mám 60 kg a měla jsem 16 ks paralen 500 . ( mívám velké bolesti, nechtěla jsem si nic udělat). No nejprve se mi asi hodinu po tom začala motat hlava a byla jsem taková unavená. Ráno jsem se vzbudila a bylo mi hodně špatně od žaludku, byla jsem pořád strašně unavena, mlžily se mi oči a celkem sem se potila. To přešlo po několika hodinách a bylo to lepší. Potom se mi zase pritizilo a celé se to opakovalo. Teď jsou to dva dny od te doby a je to už lepší, ale pořád mi není úplně dobře. Chtěla jsem se zeptat, je potřeba jezdit ještě k lékaři nebo někam když už je to lepší ? A mohlo mi to něco udělat ?
MUDr. Anna Hajná  |  Basic member  |  Infekční lékařství  |  Brno
  • 24 odpovědí
  • 5 Likes
paralen může být hodně toxický pro játra, tato dávka je při vaší váze už hodně nebezpečná, doporučila bych vám vyšetřit u lékaře jaterní testy. Také mi není jasné z čeho máte tak velké bolesti, byla jste u lékaře?

Související recenze a zkušenosti

senior 19.9.2018
Spokojený/á

Po deseti letech návštěv lékaře jsem zažil vždy velmi slušné a erudované jednání jak lékaře, tak sestry. Jako strojní inženýr nemohu posoudit dostatečně odbornost lékaře, ale mohu posoudit jeho vlídné chování a vždy dobr... Více 

Doktor ve Vašem okolí