Loupání nehtů

Loupání nehtů

anonym  |  návštěvník  |  Praha
Prosím máte někdo zkušenosti. Před chvilkou jsem si všimla že se synovi 1a půl se na ruce na dvou prstech odlouply zničeho nic dva nehtíky. Odlouply se mu od té kůžičky. Má je celé bílé a je vidět že pod tím má nové nehty. Koukala jsem mu na ty prstíky a mám dojem že další 3 dopadnou taky takhle. Zatim na nich mám jen skvrny bílé ale určitě se taky odloupnou. Nejsem si vědoma že by se někde do nich praštil. Nevíte co by to mohlo být??? Před měsícem teda prodělal virozu rukou, nohou a úst a měl 39,9 teplotu tak nevim jestli to může mít souvislost. Ty půchyřky co po tom měl se sloupaly tak by mě zajímalo jestli to někdo taky měl a slouply se i nehty??? Děkuji J.G.
PETRA  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, právě rěším stejný problém loupání nehtíků u dítětě 2,5 roku. Holčička také prodělala virus rukou, nohou, úst. Hledela jsem na internetu. Našla jsem váš vzkaz. Odpovědět neumím, ale chtěla jsem se optat, jak jste to řešila a jaký výsledek máte cca po měsíci. Děkuji moc.P.P.
anonym  |  návštěvník  |  Noord-Holland
  • 1 odpovědí
dobrý den,
dcera má nyní to samé, loupající se nehty, vypadá to jako opar na nehtu a projevilo se to cca 3 týdny po viru ruka ústa nohy....mohu se vás zeptat, jak to u vás dopadlo ? Kožní lékař potvrdil, že to není plíseň, ale neví, co to je...:-( a dal pouze dezinfekci na potírání Prosím o odpověď na email lucieholubova@seznam.cz moc děkuji
anonym  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Vážená paní doktorko. Dcera proděla syndrom ruka noha ústa.
Oloupaly se jí plosky rukou a nohou a nyní, měsíc po propuknutí onemocnění se jí začínají uvolňovat nehtíky v nehtovém lůžku. Můžete mi prosím poradit jak postupovat dále? Dcera chodí do první třídy a nevím, jestli si nemůže ublížit např. v TV apod. Mám obavy, co bude, když nehtíky odpadnou úplně.
Existuje léčba? A je to v pořádku? Moc Vás prosím o radu. Děkuji Vám.