Darování vajíček

Darování vajíček

Vaness  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den, strašně moc rada bych darovala vajička a pomohla nejake slečně mít miminko. Sama mam doma 3mesicni holčičku a je to me štěstí v životě a pravé proto jsem se rozhodla darovat :) Je mi 19 let a jsem zdravá. Nekouří ani nepiju alkohol. Mam bohužel jen učiliště. Byla bych moc rada kdyby jste mi poradili jak na to. Dekuji moc predem Vanesa
ISCARE I.V.F.  |  Basic member  |  Praha
  • 70 odpovědí
Dobrý den,

velice Vám děkujeme za Váš zájem darovat vajíčka. Bohužel spodní věková hranice pro darování vajíček je u nás na klinice 20 let - až dosáhnete tohoto věku, rádi Vás objednáme na vstupní vyšetření.

S pozdravem,
klinika ISCARE
MUDr. Lenka Hromadová  |  Premium member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Brno
  • 118 odpovědí
  • 15 Likes
Dobrý den.
Zákon o nutnosti maturity nehovoří. Musíte být zdravá, ve věku 18-35 let. Ve vaší rodině se nesmí vyskytovat žádná dědičná ani psychiatrická onemocnění, nesmíte mít anamnézu drogové závislosti, neměla byste kouřit, na většině klinik je vyžadován normální body mass index. Před zařazením do registru dárkyň je každá zájemkyně o darování v centru reprodukční medicíny důkladně vyšetřena (hormonálně, geneticky, na pohlavně přenosné nemoci ..), výsledky všech vyšetření musí být striktně v mezích normy.

Poraďte se s odborníkem v oboru Dárcovství vajíček

Související recenze a zkušenosti

Dárcovství vajíček - Související videa

Doktor ve Vašem okolí