informace k darování vajíček

Matty  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
Dobry den, chci se zeptat na darovani vajicek, je mi 24 let a mam jedno dite. Oba jsme zdravi. Jsem z Plzne. Chtela bych pomoct nejake mamine, ale i po financni strance by se mi odmena hodila. Mohly byjste mi poslat podrobnejsi informace. Slysela, ze jsem ze se da darovat i jedno vajicko a jaka je za to odmena ? Chtela bych mit budoucnu jeste deti. Dekuju za odpoved
MUDr. Lenka Hromadová  |  Premium member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Brno
  • 118 odpovědí
  • 15 Likes
Dárkyni nepřísluší žádná odměna, ze zákona je darování bezplatné. Je však možné dárkyni poskytnout kompenzaci ušlé mzdy, vynaloženého času, prostředků na cestování a určitý diskomfort spojený s léčbou, který se pohybuje v rozmezí 15-25 tisíc korun.

Musíte být zdravá, ve věku 18-35 let, s ukončeným středoškolským vzděláním, ve vaší rodině se nesmí vyskytovat žádná dědičná ani psychiatrická onemocnění, nesmíte mít anamnézu drogové závislosti, neměla byste kouřit, na většině klinik je vyžadován normální body mass index. Před zařazením do registru dárkyň je každá zájemkyně o darování v centru reprodukční medicíny důkladně vyšetřena (hormonálně, geneticky, na pohlavně přenosné nemoci ..), výsledky všech vyšetření musí být striktně v mezích normy.

Související recenze a zkušenosti

Poraďte se s odborníkem v oboru Dárcovství vajíček

Dárcovství vajíček - Související videa

Doktor ve Vašem okolí