IVF po operaci endometriozy

IVF po operaci endometriozy

misinek94  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den,
chci se zeptat: 30.5. jsem podstoupila laparoskopickou+vaginální operaci rektovaginální endometriozy. Zákrok byl poměrně náročný (na sále jsem byla cca 3 hodiny) a srůsty a cysty mi byly odstraněny a zároveň mi při operaci bylo provedeno zprůchodnění a rozšíření vejcovodů. Už rok jsme se snažili o miminko a teď po operaci bych měla co nejdřív otěhotnět, vzhledem k odběru CA125, které jsem měla stejně veliké jako před operací (65)...přítel byl minulý týden na spermiogramu, který ukázal: astenozoospermie. Proresivních 19%, neprogresivních 31% a nepohyblivých 50%. Bylo nám doporučeno IVF pomocí ICSI. Myslíte, že je možnost napřed vyzkoušet IUI? Že tam je nějaká šance? Předem děkuji za odpověď.

Související recenze a zkušenosti

Veronika1979 12.3.2012
Spokojený/á

Profesionální přístup zdravotních sestřiček a lékařů je na tomto pracovišti velmi velmi vstřícná a ochotná. S manželem jsme byli v péči 2 měsíce a během těchto měsíců se podařilo nám otěhotnět. Moc jsme litovali, když ná... Více 

Anonymous 5.10.2018
Spokojený/á

Pan doktor Vlček nám navrhl zkusit ještě jednu inseminci, ač já už byla v hlavě připravená na IVF. A ejhle... dnes ráno jsem našla vytoužené dvě čárky!

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí