Hormonální výkyv - pozitivní těhotenský test

Petra  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chtěla bych požádat o radu. Je možné, aby mi po druhém neúspěšném pokusu ivf (transfer 14.11.2017) s negativním výsledkem (hcg 0,5) stouplo teď (30.1.2018) hcg tak, že vyjde pozitivní těhotenský test (opožděná menstruace, bolest prsou) a nejde o těhotenství? Dne 28.11. jsem vysadila Utrogestan a Estrofem.
Moc děkuji, P.
Maruska  |  návštěvník  |  Praha
Petro, chápu to správně, že máš pozitivní těhotenský test? Nemohla jsi otěhotnět přirozeně v prosinci teda?
Petra  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Ano, test pozitivní. Asi mohla, teď v lednu. Ale prý HCG může být jenom zvýšené hormonama, takže by nešlo o těhotenství ?

Reakce na Petra

Maruska  |  návštěvník  |  Praha
No pokud nejíte žádné hormony od 28.11. tak se mi to dost nezdá, že by to bylo rozhozenými hormony. Já se cpala hormony dva roky a nikdy jsem pozitivní test neměla, až když to vyšlo :-). Teda nechci nic zakřiknout, ale kéž by snad :-). Držím palečky...Kdy teda byla poslední menstruace? Možná už by to bylo vidět na ultrazvuku, ne?

Související recenze a zkušenosti

JančaH. 6.4.2018
Spokojený/á

V Repromědě jsme byly velice spokojeni. Máme krásnou dcerku Natálku díky p. doktorce Hromadové a celému týmu, který se o Nás staral. Děkujeme

1 Like

Poraďte se s odborníkem v oboru Mimotělní oplodnění - IVF

Doktor ve Vašem okolí