Neúspěšně IVF beznadějny pripad

Neúspěšně IVF beznadějny pripad

Leila  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 Like
Dobry den,
Chtela bych se zeptat na svůj beznadějně případ...Je mi 39 let a jiz téměř 6 let se snažím o dítě.
Mam 13ti letou dceru, normálním způsobem, těhotenství bez problému.
Po 4 letech s novým partnerem jsem mela 2x po třech měsících mimodelozni těhotenství. Byla jsem odkazana na IVF, kde jsem si myslela, ze nebude problem otěhotnět. Podstoupili jsme 1x IVF a ET. Na zamrazeni nic nezbylo.Spatna kvalita. Nepodařilo se a jeste se mi rozjela autoimunni porucha štítné žlázy. Rok jsem musela čekat, než me odoperuji a kompenzuje se mi pomoci substituce hladina hormonu. Poté jsem podstoupila 2x IVF, kdy pokaždé zbylo opet pouze jedno embryo k zavedení. Ostatni fragmentovala a i to jedno zbylé nebylo nejlepší kvality. Po dvou letech jsem se s přítelem rozešla a nyni mam nového muže, se kterým jsem podstoupila další dva pokusy IVF a opet stejná situace s vývojem embryí. Rozhodla jsem se tedy pro darována vajíčka a 2x jsem podstoupila transfer, kdy embrya byla 100% kvality(hatchujici blastocysta) a opet se nezadarilo. Když to shrnu, mam za sebou 6x ET s vlastními vajíčky a 2x ET s darovanymi vajíčky. Jeste máme 3 embrya zamrazena, chodím každý cyklus, ale uz vůbec nedoufam, ze by se to povedlo. Jsem z toho psychicky a také finančně vyčerpána. Rada bych znala Vás názor na moji situaci.
Co se vyšetření týká mam hysteroskopii, hormon. profil a imuno. Opravdu uz nevim, co víc mohu pro to udělat.
Dekuji za odpověď.
Ivka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 5 odpovědí
  • 2 Likes
Dobry den.ja Vas uplne chapu jsem natom podobne az nato ze mi je 45 ted jsem po2xET jinak jsem uplne zdrava a vsechno mam v poradku.Po 40se hradi vsechno na svoje naklady a jeto des ty cifry.Neudelate vubec nic nebo zmenit kliniku jenomze si mysli ,ze je to vsude stejne.Proste jen doufat

Poraďte se s odborníkem v oboru Mimotělní oplodnění - IVF

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí