Umělé oplodnění starší partneři

Umělé oplodnění starší partneři

Katy  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den, dlouho jsme se odhodlávala napsat sem dotaz,je reálné umělé oplodnění páru žena 41 a muž 62 let, já mám autoimunitní zánět štítné žlázy,sníženou činnost, Euthyrox 137, lehká endometrióza,máme asi strach zda to vůbec má smysl zkoušet- přirozeně jsme zkoušeli přes rok,rok a půl... Poradí mi někdo prosím jaká je vůbec šance na úspěch? A ještě jeden dotaz bych měla , zkoumá se rodinné poměry partnerů ( formálně vdaná/ nebo ženatý.. toto ještě nemáme vyřešené,tak nevím zda i to není překážka..pokud někdo dokáže poradit děkuji moc předem.. přeji hezký den Kateřina Ž.
Ivka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 5 odpovědí
  • 2 Likes
Dobra den,ja mam 45 a jsem po druhem ketu ted cekam na vysledek .Zalezi na sperma partnera jestli jsou funkcni ale ze mate stitnou zlazu tak to vidim blede nato se ptaji prvni.A nezkoumaji se rodine pomery jenom se vypisujou dotazniky.
Maruska  |  návštěvník  |  Praha
  • 71 odpovědí
  • 53 Likes
Ivko a vy jste po pokusu vlastními vajíčky? Snad Vám nevadí můj dotaz. Také by mě zajímala nějaká reálná cena?

Reakce na Maruska

Ivka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 5 odpovědí
  • 2 Likes
Dobry den ,ne nevadi mam darovane vajicka s tema jsem zaplatila 88tisic s vlastnimi vajicky je to pry o 30min jinak kazde ket se plati 8tisic neni zadna levna zalezitost.

Reakce na Ivka

Lucie  |  Moderátor
  • 642 odpovědí
Dobrý den, jak transfer dopadl? Můžu gratulovat?
  • 509 odpovědí
  • 3 Likes
Rodinné poměry nejsou překážkou v léčbě. Ve vyšším věku doporučujeme nejprve absolvovat vstupní gynekologické a genetické vyšetření a na základě jejich výsledků udělat rozvahu o reálných očekávání a možných typech léčby. Pokud je hypofunkce štítné žlázy správně léčena nesnižuje úspěšnost IVF.

Poraďte se s odborníkem v oboru Mimotělní oplodnění - IVF

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí