Vyšetření před umělým oplodněním

FAQ
FAQ
  • 190 Likes
Jaká všechna vyšetření je nutné podstoupit před umělým oplodněním?
Mezi základní vyšetření patří základní gynekologické vyšetření ženy, ultrazvukové vyšetření malé pánve, základní hormonální screening včetně štítné žlázy, spermiogram muže a povinné serologické testy obou partnerů na infekční choroby.
Ostatní vyšetření jsou indikována individuálně na základě výsledků předchozích vyšetření, předchozích výsledků léčby, anamnézy, dalších podezření apod. Patří mezi ně např.: diagnostická hysteroskopie, diagnostická laparoskopie, sonografické testy průchodnosti vejcovodů, genetická konzultace s vyšetřením, vyšetření reprodukčním imunologem, vyšetření urologem-andrologem, vyšetření sexuologem, psychologická či psychiatrická intervence a další.

Dr. Renáta Krmíčková, Ph.D.
Specialist Physician in Reproductive Medicine
IVF Zentren Prof. Zech - Pilsen s. r. o.
GYNEM - IVF - Gynekologie  |  Premium member  |  Praha
  • 32 odpovědí
  • 5 Likes
- spermiogram muže po 2-3 denní pohlavní abstinenci
- hormonalni profil pacientky vcetne AMH a hormonu stitné zlazy
- UZ folikulometrie u pacientky
- STD u obou partneru
- cytoprevence u pacientky jeden rok stara

MUDr. Maria Khutorskaya
Klinika GYNEM
IVF CUBE  |  Premium member  |  Praha
  • 55 odpovědí
  • 1 Like
Na naší klinice standardně pacientkám testujeme hodnoty hormonálního profilu včetně hodnot štítné žlázy a hormonu AMH, který zjišťuje ovariální rezervu. Je také nutno oběma partnerům provést testy na pohlavně přenosné choroby, u partnera provést spermiogram. Pokud pacienti tyto testy mají např. z předešlých terapií, zpravidla není nutno je opakovat, ale neměly by být starší jednoho roku.
MUDr. Hana Višňová
Související recenze a zkušenosti
Krásná dcerka z Repromedy
Mimotělní oplodnění - IVF
  Spokojený/á
V Repromědě jsme byly velice spokojeni. Máme krásnou dcerku Natálku díky p. doktorce Hromadové a celému týmu, který se o Nás staral. Děkujeme Více 
Poděkování
Mimotělní oplodnění - IVF
  Spokojený/á
V roce 2003 jsem díky vaší klinice a IVF otěhotněla..narodil se mi krásný zdravý chlapeček...chtěla bych poděkovat celému týmu-lékařům,sestřičkám,kterým vděčíme za život našeho syna a za velice... Více 

Související videa

Doktor ve Vašem okolí