Zibor 2500 IU před Ivf

Zibor 2500 IU před Ivf

Kitty  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den chtěla bych se zeptat byla jsem na testech jestli nemám sraženinu krve, testy vyšli negativní.Chodim na Umělé oplodnění beru 1-1-1 Divizu 4-0-4 Utrogestran a za 4 dny mám jít na Ket a mám si pichat večer Zibor 2500 IU. Pomůže mi to otěhotnět? Jsem si četla tak jsem hodně nervózní jestli mi to něco neudělá ?:(
FertiCare Prague  |  Premium member  |  Praha
  • 10 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Divina je lék pro hormonální substituční terapii, obsahuje buď jen jeden typ ženských hormonů (estrogen) nebo kombinaci dvou ženských hormonů (estrogen a progestagen). Domníváme se, že za účelem přípravy Vaší děložní sliznice pro kryoembryotransfer (KET) užíváte pouze bílé tablety obsahující Estradiol valerat. Na podporu luteální fáze menstruačního cyklu pak správně užíváte Utrogestan (= progesteron).
Jako prevenci možných vedlejších účinků estrogenů máte předepsaný Zibor 2500 IU = nízkomolekulární heparin.
Všechny výše uvedené léky jsou důležité pro hormonální terapii před KET a měly by přispět k pozitivnímu výsledku Vaší léčby. Vždy ale doporučujeme konzultovat Vaše dotazy s Vaší IVF klinikou. Přejeme hodně štěstí, Ferticare Prague
Prague Fertility Centre  |  Basic member  |  Praha
  • 101 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
opravdu Zibor 2500IU ke KETu nevadí, i při negativních výsledcích testů na trombofilní mutace, ba naopak, pomůže k eventuálnímu zahnízdění embrya.

Poraďte se s odborníkem v oboru Mimotělní oplodnění - IVF

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí