Špatný spermiogram po rakovině varlete.

Špatný spermiogram po rakovině varlete.

Aja34  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Hezký večer, manžel je 2 roky po rakovině varlete. Před týdnem jsme byli na spermiogramu a vyšel viz foto. Myslíte si že máme vůbec ztrácet čas a pokoušet se o přirozené otěhotnění nebi jít rovnou na IVF. Je vůbec nějaká šance u takového spermiogramu na přirozené otěhotnění? Manželovi jsem nakoupila vitamíny a čekáme na zázrak ale já tomu moc nevěřím. Děkuji za odpověď
FertiCare Prague  |  Premium member  |  Praha
  • 16 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Výsledek spermiogramu Vašeho manžela není pro přirozené početí - velmi nízký počet spermií a jejich snížená pohyblivost (z toho 0% progresivní pohyb). Sice neznáme Váš věk, ale i přesto doporučujeme vyhledat specializované centrum asistované reprodukce.
Hodně štěstí, tým Ferticare Prague
Aja34  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Děkuji, jsme mladí já 24 let a manžel 30 let, myslíte si že se může i takhle špatný spermiogram po vitamínech zlepšit? Manžel chce počkat 3 měsíce a pak jít na kontrolní spermiogram. Mě se ale moc čekat nechce.

Reakce na Aja34

FertiCare Prague  |  Premium member  |  Praha
  • 16 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den, jste oba mladí, klidně vyčkejte 3 měsíce a dle aktuálního výsledku se rozhodnete, jak dál. Držíme palce.
Tým Ferticare Prague

Související recenze a zkušenosti

anonym 2.7.2012
Spokojený/á

Ve zdejší ordinaci jsem byla maximálně spokojena a nic nenamítal ani partner. Ono svěřovat se s intimnostmi není nikdy příjemné, ale tady to šlo jaksi samo, vyšetření i léčba. Dnes jsem mamina a dívám se na věci s nadhle... Více 

Doktor ve Vašem okolí