Dentální klinika, Zubní s. r. o.

 • 9 odpovědí
 • 1 Like

Dentální klinika, Zubní s. r. o.

Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Litošická 409/10
198 00 Praha
Praha 9 - Hloubětín
Česká republika

Hodnocení (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Dentální klinika, Zubní s. r. o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Dentální klinika, Zubní s. r. o. již získal/a tato hodnocení

Léčba beze strachu

 |  Stomatochirurgie
Registrovaný uživatel  |  4.1.2015
  Spokojený/á

bylo to příjemné se nebat zubaře:) opravdu skvělí lekař.....

Profil

Profil

Motto:

Úsměv je ten nejsilnější argument, který máme. Úsměvu rozumí celý svět. Jsme hrdí na to, že Vám pomůžeme vykouzlit ten nejhezčí úsměv a máme radost, když také díky naší práci získáte to, po čem toužíte. Nejsme kouzelníci, jen rádi děláme svou práci.

Více o nás

Profil kliniky

Dentální Klinika je moderně vybaveným centrem stomatologie. Pacientům poskytujeme komplexní zubní ošetření, provádíme všechny zubařské výkony včetně nadstandardních zákroků. Pracoviště Dentální kliniky (zubní laboratoř, RTG) a zubní ordinace disponují nejmodernějším vybavením, které nám umožňuje dosahovat špičkových výsledků v oblasti stomatologické péče o pacienty. Náš tým tvoří lidé nadšení pro práci ve stomatologii, kteří se neustále ve svém oboru dále vzdělávají.

Autorem konceptu moderního stomatologického centra, Dentální klinika v Praze 9, Hloubětíně které poskytuje kvalitní zubní ošetření na jednom místě (all in one) je MUDr. Vladimír Forman. Svojí první stomatologickou ordinaci si otevřel v Praze 10, Vršovicích už v roce 1995.

Již od počátku se jeho zubní ordinace odlišovala především v nadstandardním přístupu k pacientům, rozsahem poskytované zubní péče, sledováním nových technologií ve stomatologii, informatice a jejich využitím v každodenní praxi.

V roce 2003 založil Mudr. Forman Dentální kliniku, kterou najdete v klidném a příjemném prostředí v Praze 9, Hloubětíně. V průběhu několika let se klinika stala synonymem pro špičkovou stomatologickou péči a jedním z nejlepších pracovišť svého druhu v Praze. Naše stomatologické centrum snese opravdu ta nejpřísnější světová měřítka a je vybaveno nejmodernějšími stomatologickými přístroji.

Komplexní stomatologická péče na jedné adrese

Na jedné adrese pacientům nabízíme: preventivní zubní péči, dentální hygienu, estetickou stomatologii, parodontologii, implantologii, stomatochirurgii, protetiku a další stomatologické služby. K pacientům přistupujeme individuálně, důležitý je pro nás osobní přístup, proto má každý pacient svého zubního lékaře - zubaře specialistu. Naším cílem je poskytovat zubní péči na nejvyšší možné dosažitelné úrovni, bezbolestně, v příjemném a nestresujícím prostředí. Věříme, že jen taková péče přispívá k tomu, že návštěva zubní ordinace přestává být nepříjemným prožitkem.

Kvalitní zubní péče za dostupnou cenu

Stomatologické služby nabízíme všem pacientům, kteří požadují kvalitní zubní péči za dostupnou cenu. Poskytujeme bezbolestné zubní ošetření, moderní léčebné a diagnostické postupy, nejen pohodlně, v příjemném prostředí, ale zároveň i velmi efektivně.

Stomatologické služby poskytujeme i firemním a zahraničním pacientům, se kterými komunikujeme anglicky, francouzky, italsky a rusky.

Veškerá péče a vyšetření, včetně komplikovanějších chirurgických výkonů probíhají v našich zubních ordinacích "na jedné adrese". Vždy klademe velký důraz na vysvětlení jednotlivých ošetřovacích kroků tak, aby jim každý pacient plně porozuměl. Přínosy této zubní péče pro pacienty jsou zřejmé.

Všechny výhody na první pohled

 • Kvalitní zubní péče za dostupnou cenu, všechny výhody na první pohled     

 • úspora času - bez stresu se objednáváte pouze k jednomu lékaři

 • specializace - péče o pacienty je rozdělena podle specializací našich zubních lékařů

 • individuální přístup - Váš osobní zubní lékař je garantem celé léčby

 • péče i léčebný postup jsou systematické a tím i maximálně účinné

 • efektivní komunikace mezi pacientem a lékařem přispívá k správnému průběhu léčení

 • pro stomatology - kolegům stomatologům nabízíme aktivní spolupráci a smluvní partnerství

Kolegům stomatologům a stomatologickým pracovištím nabízíme:

 • zpracování digitálního OP-RTG (panoramatický rentgen)

 • služby naší laboratoře zaměřené na implantologii

Naše služby

 • Dentální hygiena

 • Bělení zubů

 • Estetická stomatologie

 • Bezbolestné ošetření

 • Parodontologie

 • Zubní implantáty

 • Protetická stomatologie

 • Augmentace - náhrada čelistní kosti

Augmentace je jedna z novinek současné stomatologie. Augmentace nabízí řešení fixní náhrady zubů parodontologickým pacientům, pacientům po úrazech nebo např. pacientům po ztrátě kosti. Naše dentální klinika nabízí komplexní augmentační služby.

V případě, že máte zájem o fixní náhradu zubu formou implantátu a lékař Vám toto řešení nedoporučí s ohledem na množství a kvalitu Vaší čelistní kosti (např. z důvodu parodontózy nebo po úraze), máte jedinečnou možnost nechat si provést tzv. augmentaci, neboli dostavbu kosti.

Augmentace je dostavění čelistní kosti formou speciální směsi. Tato augmentační směs nahradí nebo doplní ztrátu Vaší vlastní kosti, která z různých důvodů není v dobrém stavu. Díky tomu augmentace umožní aplikaci implantátu jak v horní čelisti, tak v dolní čelisti.

Lékaři & Pracoviště

Zákroky

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Augmentační techniky v parodontologii a implantologii
Bělení zubů Od 3 950 Kč Do 7 200 Kč
Cerec (zákroky pomocí robotu) CAD/CAM
Dentální hygiena Od 520 Kč
Dentální klenoty
Dětská stomatologie
Endodoncie (ošetření kořenových kanálků) Od 320 Kč Do 1 500 Kč
   Mikroskopická endodoncie
Keramické fazety
Keramické korunky a můstky Od 3 300 Kč Do 9 000 Kč
Léčba paradentózy (parodontologie)
Sklokeramické zubní náhrady
Stomatochirurgie Od 390 Kč Do 1 500 Kč
Ústní a maxilofaciální chirurgie
Zirkonové (celokeramické) implantáty
Zubní implantáty Od 8 000 Kč
Zubní kosmetika
Zubní miniimplantáty
Zubní výplně (záchovná stomatologie) Od 400 Kč Do 2 000 Kč
   Diagnodent (časné odhalení kazu)

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Fotky před/po