Napište nám

Recenze (4)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás DIAvize, s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


DIAvize, s.r.o. již získal/a tuto recenzi

Profil - DIAvize, s.r.o.

Motto:

Děláme vše pro to, aby pacienti DIAvize mohli žít dlouhý a kvalitní život.

Naše klinika

Centrum DIAvize bylo založeno v roce 2017 s cílem poskytovat pacientům s diabetem a endokrinologickými nemocemi vysoce kvalitní moderní léčbu a indivuduální péči tak, aby u co největšího počtu z nich bylo možné předejít nevratným změnám, těžkým zdravotním následkům nebo i předčasnému úmrtí.

V DIAvizi o pacienty pečuje, pod vedením vedoucí lékařky MUDr. Marty Klementové, sehraný a zkušený tým lékařů, sester, nutričních terapeutů, edukátorů a dalších zdravotních pracovníků. Díky této efektivní týmové spolupráci, kdy všichni zúčastnění zdravotníci navzájem kooperují a vzájemně se doplňují, naši pacienti dostávají veškerou potřebnou péči na jednom místě.

Veškerá péče poskytovaná v centru DIAvize je plně hrazena ze zdravotního pojištění. Spolupracujeme se všemi českými zdravotními pojišťovnami:

111 - Všeobecná zdravotní pojišťovna
201 - Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
205 - Česká průmyslová zdravotní pojišťovnami
207 - Oborová pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví
209 - Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
211 - Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
213 - Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Ambulance DIAvize sídlí ve 2. patře administrativního centra na adrese Budějovická 3a, v Praze 4 na Pankráci, jen 250 metrů od stanice metra linky C "Pankrác".

Označení na budově je DuoVize - naše ambulance sídlí na stejném patře společně s oční klinikou DuoVize, Dětským očním centrem Kukátko a urologickou klinikou UroKlinikum.

Upozorňujeme pacienty, že před prvním vstupním vyšetřením je nutné se dostavit k provedení kompletního krevního vyšetření, a to nejpozději 3 dny před plánovaným vstupním vyšetřením. (I v případě, že máte laboratorní výsledky krevních testů od jiného lékaře, je třeba vstupní testy absolvovat u nás, abychom měli k dispozici zaručěně aktuální a komplexní údaje).

Při vstupní registraci je vybírán zálohový poplatek 300Kč, který slouží jako vratná kauce po dobu poskytování zdravotní péče v naší ambulanci. Částka je evidována u Vaší osoby a slouží k pokrytí nákladů na případné propadnutí termínu ošetření bez Vaší předchozí omluvy. V případě ukončení léčby v naší ambulanci je zálohový poplatek navrácen.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Vyšetření těhotenské cukrovky
Diabetes mellitus (cukrovka) I. typu
Diabetes mellitus (cukrovka) II. typu
Diabetická pedikúra
Nutriční terapie
Onemocnění štítné žlázy
Punkce štítné žlázy a sonografické vyšetření

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Budějovická 3a
2. patro
14000 Praha
Praha 4
Česká republika

 Praha   
Ordinační hodiny
Pondělí
07:00 - 20:00 
Úterý
07:00 - 20:00 
Středa
07:30 - 18:00 
Čtvrtek
07:30 - 19:00 
Pátek
07:30 - 15:00