MUDr. Zdeňka Englichová
MUDr. Zdeňka Englichová

MUDr. Zdeňka Englichová

Všeobecné lékařství

MUDr. Zdeňka Englichová

Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Janovského 48
170 00 Praha
Praha 7
Česká republika

Hodnocení (6)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Zdeňka Englichová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Zdeňka Englichová již získal/a tato hodnocení

Nejlepší praktický lékař

 |  Chřipka
Pim  |  20.11.2017
  Spokojený/á

K jinému praktickému lékaři bych už nešla. Paní doktorka Englichová je naprosto úžasná a hlavně "lidská", což se o některých doktorech rozhodně říci nedá.

Konečně odpadnou dřívější drobné nedostatky

 |  Vstupní, preventivní a závodní lékařské vyšetření
Registrovaný uživatel  |  18.11.2016
  Spokojený/á

Vzhledem k tomu, že paní doktorka se již přestěhovala do své ordinace v Praze 1, Nekázanka 9, snad odpadnou dřívější horší zkušenosti s jejími občasnými záskoky ... a zůstanou jen ty pozitivní zkušenosti ...

 1 Like

Velice pečlivá

 |  Vstupní, preventivní a závodní lékařské vyšetření
Registrovaný uživatel  |  19.6.2015
  Spokojený/á

Sice jsem chvílemi přemýšlel, jestli není paní doktorka trochu přepečlivá, ale v mém vyšším středním věku je to už asi potřeba :-) Paní doktorka je příjemná a jsem přesvědčen, že je odborníkem na svém místě ... Jak tady už někdo psal, totéž nelze klidně říct o jejích občasných zástupech ...

Anonymous

Anonym

Anonymous
Anonymous  |  7.2.2013
  Spokojený/á

Paní Doktorka Englichová, je člověk na svém místě. Nepodceňuje žádné příznaky a je velice ochotná, co se týká odeslání na vyšetření k odborným lékařům. Je milá, profesionální a lidská.

Anonymous

Anonym

Anonymous
Anonymous  |  12.3.2011
  Spokojený/á

Lékařka Zdeňka Englichová je velmi schopná a sympatická.Ke svým pacientům se chová na úrovni a její lékařské schopnosti jsou velice zdatné.

Anonymous

Anonym

Anonymous
Anonymous  |  5.3.2011
  Spokojený/á

Lékařku Englichovou mohu doporučit. Je odborně zdatná, kreativní, pečlivá, empatická a důsledná. Bohužel o jejích kolegyních, které ji zastupují v pondělí, úterý, čtvrtek a pátek, není možné napsat ani zlomek obdobných pozitivních informací. Doufejme, že aspoň neuškodí.

Profil

Profil

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČLK - Česká lékařská komora
  • SVL ČLS JEP - Společnost všeobecného lékařství

Více o lékaři

MUDr. Zdeňka Englichová

Studium 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze ukončila v roce 1996. Při zaměstnání na katedře všeobecného lékařství Institutu postgraduálního vzdělávání absolvovala stáže v oborech chirurgie, ARO, gynekologie a psychiatrie na klinikách pražských nemocnic. Od dubna 1997 pracovala na lůžkovém oddělení Železniční nemocnice Italská, kde získala praxi v léčení pacientů s interními chorobami a také v základech pooperační péče. Od dubna 1998 si opět při zaměstnání na katedře všeobecného lékařství Institutu postgraduálního vzdělávání doplnila potřebné vzdělání stážemi na neurologii, oftalmologii, ORL, dermatovenerologii a rehabilitačním oddělení v Železniční nemocnici Italská, v pediatrické ambulanci MUDr. Halaškové, na pneumologii a infektologii ve Fakultní nemocnici Na Bulovce, v Hygienické stanici Hlavního města Prahy a v ordinaci praktického lékaře MUDr. Seiferta. Po atestaci všeobecného lékařství I. stupně v roce 1999 pracovala jako praktický lékař ve zdravotnickém zařízení Acromion s.r.o. v Praze 7. V rámci mateřské dovolené nepravidelně vypomáhala v ordinaci praktického lékaře MUDr. Seiferta. Od září 2002 pracovala jako praktický lékař v Prague Medical Center s převážným zaměřením na závodně-preventivní péči. Od května 2005 vykonává lékařskou péči v ordinaci praktického lékaře pro dospělé v Lékařském domě Praha 7, a.s.

Domluví se anglicky, německy a rusky.

Složené atestace:

Atestace z všeobecného lékařství I. stupně, 1999
Licence od České lékařské komory pro obor všeobecného lékařství I. stupně

Členství v odborných společnostech:

Česká lékařská komora
Společnost všeobecného lékařství ČLS JEP

Ordinační hodiny:

ÚT 8:00-13:00
ST 8:00-14:00
ČT 12:00-17:00
8:00-12:00

Lékařský dům vydává časopis nejen o estetické medicíně Charme podívejte se.

charme1 charme ld charme 2013

leden 2011

leden 2012

leden 2013

Zákroky