Mgr. Iva Belasová

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Mgr. Iva Belasová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Mgr. Iva Belasová

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČOS JEP - Česká obezitologická společnost

Vzdělání a praxe

Mgr. Iva Belasová

Vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor klinická psychologie a léčbě obezity se věnuje přes 20 let. Řadu let působila jako psychoterapeut působící v rámci klubu STOB (Stob Obezitě).

Od roku 2002 pracovala jako vedoucí poradny snižování hmotnosti Merrylinka. Podílela se na několika motivačních hubnoucích projektech. Ve spolupráci s Českým rozhlasem organizovala projekty: Těžká sázka a Dovolená s novým pasem, Chcete zas štíhlý pas a Na prázdniny bez batohu, které pomohly stovkám klientů zbavit se kil navíc.

Od roku 2012 působí jako vedoucí poradny snižování hmotnosti Obesilinka a provozuje soukromou obezitologickou praxi. Od roku 2013 působí na OB klinice, kde provádí převážně psychologická vyšetření před bariatrickou operací.

Absolvovala Postgraduální obezitologický seminář a je členkou České obezitologické společnosti – psychologické a bariatrické sekce.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Adresy

Adresa
Pod Krejcárkem 975/2
13000 Praha
Praha 3
Česká republika