• 12 odpovědí
  • 3 Likes

MUDr. Pavel Kobzík - Perfect Clinic

Plastická chirurgie Brno
Plastická chirurgie Brno
Perfect Clinic - centrum estetické medicíny

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Pavel Kobzík - Perfect Clinic a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Pavel Kobzík - Perfect Clinic - Plastická chirurgie Brno

Uvítání

Je plastickým chirurgem, který se zaměřuje na celou škálu klasických estetických operací, krom toho je též specialistou na injekční výplně. Pracuje na Klinice popálenin v Brně. V témže městě je také součástí týmu Perfect Clinic. Absolvoval řadu mezinárodních workshopů, kurzů a kongresů. Práce je jeho největším koníčkem.

"Jsem ženatý a mám malého syna. Dříve jsem se věnoval sportu více než dnes, a to především fitness aktivitám, kolu, inline bruslím a také jsem byl členem golfového klubu, což to jsem musel z časových důvodů vzdát, i když do budoucna bych zase rád hrál. Dalším z mých koníčků, kterému jsem věnoval mnoho času, bylo modelářství, které nemá daleko k plastické chirurgii."

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Provádí všechny estetické operace, dále se věnuje řadě miniinvazivních zákroků jako je aplikace injekčních výplní, lipotransfer, niťový lifting nebo aplikace botulotoxinu. 

Profesní filozofie

Plastická chirurgie pro něj není pouhým „řezáním“ ale tvořivá činnost, jejímž cílem je spokojený pacient. Ten je pro něj největší odměnou.

Naše ordinace

Pracuje v rámci brněnské pobočky Perfect Clinic, která je umístěna v mimořádně krásném prostředí třetího patra Paláce Chlumeckých. Kliniku tvoří designová čekárna ve stylu Perfect Clinic, operační sál pro ambulantní zákroky a konzultační ambulance. Výhled kliniky směřuje do zahradního atria budovy a celou její příjemnou atmosféru dotváří vlídný personál.

Vzdělání a praxe

V roce 2005 absolvoval lékařskou fakultu v Brně a vzápětí nastoupil na Kliniku popálenin a rekonstrukční chirurgie ve FN Brno. Na tomto pracovišti působí dodnes. Je členem klíčových odborných společností. Absolvoval řadu odborných kurzů, workshopů a kongresů i na mezinárodní úrovni.

Konzultace

Při konzultaci, která zabere hodinu, se s maximální pozorností věnuje přání a očekáváním klienta, hledá optimální řešení pro daný typ problému s ohledem na individuální dispozice. Ke konzultaci se lze objednat telefonicky nebo emailem.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Chirurgie hrudní stěny Od 68 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Omlazení injekcemi
10.11.2015

Dřív, než přijde na řadu skalpel, dokáží obličej omladit injekční výplně. Nelze říci přesně, kolik let ztratíte, protože...

I muži mohou decentně omládnout
5.7.2018

Proč by měla být estetická dermatologie obor zapovězený mužům? Kůži máme všichni stejnou. Muži i ženy. Gravitace působí na...

Napište nám

Adresy

Plastická chirurgie Brno
Adresa
Jakubská 2
60200 Brno
Česká republika

 Brno