• 5 odpovědí

Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o.

Motto:

Proč nebýt krásné, když můžeme ...

Více o nás

Profil sanatoria

Sanatorium plastické a estetické chirurgie Chotoviny je soukromé zdravotnické zařízení, které se specializuje na poskytování nadstandardních zákroků v oborech estetické a plastické chirurgie, cévní chirurgie, ORL a dermatologie.

Zařízení, které bylo vybudováno v roce 1995, disponuje špičkovým technickým zázemím, které je k dispozici sehranému týmu specialistů. Tento tým tvoří erudovaní lékaři - specialisté s dlouholetými zkušenostmi, využívající nejmodernější operační postupy. Ročně se na klinice provádí přes tisíc zákroků, přičemž významnou část pacientů tvoří zahraniční klientela.

Moderní budova sanatoria je umístěna v klidném a uzavřeném areálu obklopeném malebnou jihočeskou přírodou. Poloha sanatoria v kombinaci s profesionálním vyškoleným personálem garantují našim pacientům maximální pohodlí a samozřejmě i naprostou diskrétnost a soukromí. Pro pacienty jsou připraveny pokoje s nadstandardním vybavením s vlastní koupelnou, televizí se satelitním příjmem, DVD a telefonem. V areálu je k dispozici parkoviště s elektronickou ostrahou.

O pacienty Sanatoria plastické chirurgie se stará sehraný 20 členný tým lékařů, sester a asistentek. Naši lékaři jsou atestovaní odbornici s mnohaletými zkušenostmi ve svých oborech. Svou kvalifikaci si průběžně zvyšují účastí na odborných seminářích doma i v zahraničí (USA, Německo).

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Léčba zarůstajících nehtů 1 strana palce. Konečná... Od 3 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Hemoroidy - laserová operace
23.4.2013

Současný životní styl vede ke vzniku žilních onemocnění mezi která patří i rozšíření žil v prostoru konečníku – mluvíme o...

Napište nám

Adresy

Adresa
Zámecká 252
391 37 Chotoviny
Česká republika

 Chotoviny