MUDr. Libor Zaoral

MUDr. Libor Zaoral

Recenze (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Libor Zaoral a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Libor Zaoral již získal/a tuto recenzi

Léčba arytmie

 |  Poruchy srdečního rytmu (arytmie)
mmmm  |  31.7.2017
  Spokojený/á

Plná spokojenost. Jasná domluva, jasné jednání. Profesionál. Jediná nevýhoda - pan doktor nerad píše zprávy. Nedivím se, zdržuje to. Ale na požádání vytiskne.

Velice ochotné jak sestřičky , tak pan doktor.Ráda k němu c...

 |  Vstupní, preventivní a závodní lékařské vyšetření
matero  |  21.3.2017
  Spokojený/á

Velice ochotné jak sestřičky , tak pan doktor. Ráda k němu chodím, je příjemný a jeho přístup k pacientům je velice pozitivní.nerada chodím po doktorech , ale věkem se nedá nic dělat,vždycky se trochu člověk bojí na co se přijde , ale do této ordinace chodím opravdu ráda a jsem velice spokojená.

 1 Komentář

Profil - MUDr. Libor Zaoral

Více o lékaři

Ordinační hodiny:

Pondělí: 15,00 - 19,00
Úterý: 8,00 - 14,00
Středa: 6,00 - 19,00
Čtvrtek: 6,00 - 11,00
Pátek: 7,00 - 15,00
Okamžité vyšetření: N

Adresy

Adresa
Josefská 25
602 00 Brno
Česká republika

Jste Libor Zaoral? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Eshteticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@eshteticon.com