Logopedie-zacali jsme pozde?

Logopedie-zacali jsme pozde?

Iris  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Dobry den. Na preventivni 5-lete prohlidce (08/2017) jsem praktic. lekarku upozornila, ze syn spatne mluvi. Vyzkousela ho asi z peti slov a rekla, ze to neni tak hrozne, at prijdeme na jare a pak nas posle kdyz tak na logopedii. Ted na jare jsem byla v PPP kvuli skolni zralosti. Syn bude mit v srpnu 6 let. Tam byli docela neprijemni proc nechodi syn na logopedii. Ma spatne tupe sykavky, R, Ř. U logopedky opet udiveni, ze jdeme pozde. Uzdicku snad strihat nebudeme. Rikala ze to vypada, ze to rozhybe. Vysetreni sluchu si rozmysli. Prijde mi z toho vic rozhozena nez ja...ze musime delat hodne veci zaroven. Zatim jsme byli dvakrat. Chodime kazdy tyden. Dala nam dechova cviceni, pohybove cviceni jazyka. Pismeno C na konci slova, na zacatku slova ( prstik pred rty a T sss....). Dale L ( klouzacku, ted uz i ve slove). Dale R.... Snazim ho to ucit s usmevem. Zatim ho to bavi. Ale je toho moc a prestava to stihat. Trenujeme kazdy den. Syn ma tedy rocni odklad. Mne tedy zajima Vas nazor. Myslite, ze zvladneme napravu do nastupu do ZS? A hlavne ambulantne u klin. logopeda? Doufam, ze spec. zakladni logo. skoly jsou pro deti, ktere maji zavazne logo. vady. Mam z toho strach. Predem dekuji za informace. Preji kraaasnyy dem ?
Doktor ve Vašem okolí