Hubnutí s NanoDerm sprejem?

Hubnutí s NanoDerm sprejem?

Libuška  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Zdravím všechny co se usilovně snaží zhubnout nějaké to kilečko. Chci se zeptat na Vaše zkušenosti pokud někdo má s tzv. NanoDerm sprejem Meta Go od společnosti Organic Mission. Kupuji ho na stránce http://www.serumbudoucnosti.cz a to za 1190kč včetně dopravy. Tento sprej by měl zrychlit metabolismus a spalovat 300Kk jen pouhým nástřikem na zápěstí. Používám ho zatím pár dní a je pravda, že rychleji trávím a necítím se tak plná. Jestli jsem ale zhubla to je ještě brzo říct, sice mám dole 1kg ale jsem zvyklá že mi váha dost kolísá. Takže chytřejší budu asi až ho spotřebuju a určitě sem zkušenosti napíšu.

Takže chci se zeptat zda tento nebo klidně i jinej sprej někdo z Vás používá a jaké má zkušenosti.

Děkuji za odpovědi.
Libuška
nasta-re  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Ano, mohu potvrdit z vlastní zkušenosti (používám)a také z ohlasů jiných lidí, že s použitím těchto sprejů se hubne. Důležité zde je i to, že člověk nemá obvyklou chuť jíst, což pozoruji až u tohoto produktu. U předchozích, ač uváděli ztrátu chuti k jídlu, jsem chuť měla stále. První měsíc jsem zhubla 7 kilo !!! celkem lehce a bez pohybu. Nejlevněji je možné produkty - spreje na hubnutí získat přímo od výrobce a to s trvalo slevou 20%. Podrobnosti jsou na: http://www.prevratne-novinky.cz/nanoderm-spreje/hubnuti-s-nove-patentovanou-technologii. Kdo se mě chce vyptat ještě na další podrobnosti, ráda odpovím. Je možné se také zůčastnit veřejné prezentace, které se konají ve větších městech, termíny a místa Vám sdělím.

Související recenze a zkušenosti

Michal_K 8.2.2017
Spokojený/á

Pani doktorku mi doporucil muj obvodni lekar, s tim ze mi pomuze snizit cholesterol. Az zdravotni problemy me tedy dotlacili k tomu, abych svuj problem zacal resit. S pani doktorkou jsem se spojil telefonicky a jednoduse... Více 

Doktor ve Vašem okolí