Názor na operace žaludku

Názor na operace žaludku

anonym  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Je mi 56 let mám cukrovku a vážím 116 kg. Celý život bojuji s nadváhou. O jo jo efektu bych už mohla psát knihu. Nyní mi paní doktorka v diabetologické poradně doporučila popřemýšlet o operaci žaludku. Slyším různé názory a zatím se nedokázu rozhodnout. Prosím o Váš názor na tuto operaci.
Děkuji
zdravím Dáša
Iva  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dáši , vřele doporučuji. Já jsem vždy byla štíhlá a najednou před 10 lety jsem díky nové stresující práci a další okolnostem ( štítná žláza) ztloustla o 20 kg za rok a za další 2 roky znovu o 20 kg.Pokoušela jsem se zhubnout , chodila jsem cvičit, chodila jsem k dietologovi, ale vždy co jsem shodila tak jsem v brzské době opět nabrala a ještě něco k tomu....takže při váze 114kg jsem se rozhodla tuto operaci podstoupit. Dnes mám po operaci a je to úžasný. Kila jdou dolů a ty nemáš hlad....takže jde to samo. Iva
anonym  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Ivo děkuji moc za názor zítra jdu k paní doktorce na diabetologii tak uvidím. Jsem ráda že mám od Vás inspiraci a nebudu se tolik bát. Je to asi ještě dlouhá cesta než mi udělají všechna vyšetření. Cetla jsem o tom dost a nebylo to moc pěkné pry se zvrací a zvrací, proto jsem ráda za Váš názor. Jak dlouho jste po operaci- a co vlastně jíte.
Zdravím a přeji ubytek kil snad se taky dočkám Dáša
anonym  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
dobry den chtela sem se zeptat dela se to i ve Valašském Meziříči
Doktor ve Vašem okolí