Cena plikace žaludku

Cena plikace žaludku

Vránovka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den chtěla bych se Vás zeptat. Jmenuji se Kateřina Vránová trpím obezitou už jsem podstoupila mnoho diet ale marně nebylo dostatek vule. Chtěl a bych se zeptat kolik stojí plikace žaludku, protože si myslím že pojištovna toto neproplácí. Pokud nemáte zdravot.problem. Předem děkuji za kladnou odpověd. Vránová
anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Podstoupila jsem plikaci na OB klinice v Praze na Krejcárku. Operace mi byla provedena zdarma.Záleží na Vašem BMI. Doporučuji konzultaci přímo na klinice. Zatím platila indikace k operaci takto: BMI 35+zdravotní komplikace nebo BMI 40
Leonka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 17 odpovědí
Dobrý den,
můžu se zeptat jaké to na Krejcárku bylo?
Myslím jak se po plikaci cítíte?
Má lékařka tam tyto operace provádí a již dříve mi jí nabízela,ale
já stále váhám.

Děkuji za odpověď

Lea

Reakce na Leonka

geminijt  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Operována jsem byla v květnu 2011. Vaha 110 kg při výšce 165.
V současné době vážím 75 kg a cítím se úplně úžasně. Všechny předchozí neduhy (vysoký krevní tlak, cholesterol, bolesti zad a nohou) jsou zcela pryč, neužívám vůbec žádné léky a cítím se o 20 let mladší. Váha už se zastavila, plikaci mám sice cca ze 2/3 uvolněnou (rozmotanou), ale veškeré návyky na pravidelnost v jídle a velikost porcí stále přetrvávají. Hlad nemám - chutě občas ano - ty nám neodoperuje NIKDO.
Za moji osobu tedy - doporučuji !!!!!! kdybych se měla znovu rozhodovat tak DO TOHO JDU OPĚT

Reakce na geminijt

Leonka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 17 odpovědí
Dobrý den,
moc Vám děkuji za odpověď,budu o tom ještě uvažovat, doma mě na to nechtějí pustit, manžel se bojí, viděl něco v televizi,něco si přečetl a nelíbí se mu představa, že je to operace a zásah do orgánu.
Považuje mou nadváhu za normální, prostě se mu to líbí, mohla bych mít podle něj i míň,ale ne zas moc -to by se mu asi nelíbilo:-)i když chápe, že moje nadváha není o.k., ale já se bojím o zdarví a ještě bych chtěla mimčo a to si myslím,že nám nejde kvůli mé nadváze.
Mějte se super a ať se Vám daří.
Lea

Reakce na Leonka

geminijt  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Právě v tom by vám plikace mohla pomoci. Znám osobně dvě děvčata, která právě po redukci nadváhy otěhotněly. Jedna už má chlapečka a druhá bude mít v březnu. Myslím, že není čeho se bát. Ten zásah je laparoskpický, a je absolutně vratný - narozdíl od jiných bariatrických operací. Moje sestřenice byla na tomto zákroku též a právě pro obavu co tomu řekne manžel - doma nic neřekla. Sdělila pouze že má reflux a že jí to budou odstraňovat, teprve po příchodu domů řekla pravdu. Dnes je šťastná, že se jí podařilo zhubnout a manžel už to také vstřebal :-)
Amet  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Vždy jsem patřila mezi ty, jejichž váha se v dospělosti pohybovala nad 80 kg a výše. Vyzkoušela jsem snad milion diet a jojo efekt byl vždy můj největší kamarád. Jednoho dne jsem se probudila a zhodnotila svůj dosavadní život. Je mi 44 let, mám vysoký tlak, cukrovku 2. typu a artrózu 3. stupně. A dost!! Šla jsem na plikaci žaludku. Zítra to budou 3 týdny od operace. Z původní váhy 117 Kg jsem spadla na 108 Kg a je mi super. Milé dámy, vím, že mám před sebou ještě kus cesty protože cíl mi stanovil počítač na 86,5 Kg při mé výšce 175 cm a mému věku, ale vidím, že to funguje. Jím pravidelně po 3 hodinách v malých dávkách a jde to. Hlad nemám a tím jak jím pravidelně spíš mám pocit, že pořád žeru :) Příští týden začínám se cvičením a už se moc těším. Jsem se sebou spokojená a tím mi to přineslo i větší radost ze života :) Nelituji :)

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí