Migreny, špatné vidění

Migreny, špatné vidění

Diddy2  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
dobrý den ,chci se zeptat,trpim na migrenu s aurou,stava se mi to tak jednou za rok.po te poslední jsem zacal mit takove zmatene rozmazane vidění,byl jsem u ocni dostal 2krat antibiotika a nejaky gel ale nepomohlo to...u ocni jsem byl celkem 3krat a oči jsou vporadku....naposledy jsem dostal uměle slzy ale ani to nepomaha,taky se mi objevila koprivka,na alergologii podrobne vysetreni a opět vše ok.taky se mi semtam mota hlava a uz fakt nevim cim by to mohlo byt nebo ke kteremu doktorovi mam jit,mužete mi nejak poradit?dekuji Pavel
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 1599 odpovědí
  • 71 Likes
Dobrý den, vyšetřil Vás neurolog? Možná byste měl mít MR mozku. Jestli tedy byla vyloučení oční příčina.
S pozdravem

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Paní doktorka je milá, ochotná, empatická a proaktivní. Jejím prvořadým zájmem je správně diagnostikovat, léčit a vyléčit. Velice příjemná je služba její ordinace pro pracující. Prodloužené ordinační hodiny jednou týdně ... Více 

Spokojený/á

Migréna na kterou nezabíraly již ani analgetika a po všech vyšetřeních která jsem prodělala v nemocnici (CT, MR, neurologická vyšetření, ortopedické vyšetření) mně bylo lékaři v nemocnici sděleno, že se musím naučit se s... Více 

1 Like   3 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí