Tlkot v lavom spankovom laloku

Tlkot v lavom spankovom laloku

Richard  |  návštěvník  |  Bayern
  • 1 odpovědí
Dobry den uz asi mesiac nie je to však pravidelne mám v lavom spánku taky pocit ako keby sa mi tam triaslo niečo ťa tepna alebo ja neviem príde to zrazu ako taky tik a trvá to raz dlhšie potom 1 den nic poraďte mi prosím kam a co s tým dakujem
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 1599 odpovědí
  • 71 Likes
Dobrý den, jestliže Vás ten tik hodně obtěžuje, navštívila bych neurologa. Ten Vás vyšetří a doporučí CT nebo magnetickou rezonanci mozku.
S pozdravem
Richard  |  návštěvník  |  Bayern
  • 1 odpovědí
Dobry vecer dnes som bol a u obvodneho a robil mi ekg meral mi tlak a vsetko bolo ok a rano idem na CT tak uvidim ako dopadnem tam ale aj tak Vam pekne dakujem ked tak napisem ako som dopadol

s pozdravom a pekny vecer

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Paní doktorka je milá, ochotná, empatická a proaktivní. Jejím prvořadým zájmem je správně diagnostikovat, léčit a vyléčit. Velice příjemná je služba její ordinace pro pracující. Prodloužené ordinační hodiny jednou týdně ... Více 

Spokojený/á

Migréna na kterou nezabíraly již ani analgetika a po všech vyšetřeních která jsem prodělala v nemocnici (CT, MR, neurologická vyšetření, ortopedické vyšetření) mně bylo lékaři v nemocnici sděleno, že se musím naučit se s... Více 

1 Like   3 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí