Výpadek zraku a paměti - migréna či něco horšího

Výpadek zraku a paměti - migréna či něco horšího

Stejk  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den,
Mám na Vás otázku.
Dnes jsem zažil takovej divnej stav. První mě začalo vynechávat zorné pole v právém oku pak jsem na něj neviděl skoro vůbec po asi 15 minutách mě začala šíleně bolet hlava a po hodině jsem si nemohl ani za boha přečíst jedinou větu. Né z důvodu toho že bych na to neviděl. Levým okem to šlo "přečíst" ale okem jsem projel řádek a mozek mi to něják nezpracoval, udělal jsem to samé a na asi až 5 pokus jsem přečetl kousek věty. Po 2 hodinách jsem si nemohl vzpomenout na jména svých spolužáků, po vzpomenutí si na jména jsem nemohl přiřadit jména k lidem. Ten stav s vypadávajícím zorným polem a bolestí hlavy jsem už párkrát měl ale tahle chyba mozku tu ještě nebyla. Prosím pomozte nevím jestli to je migréna či něco horšího. Před dnešní příhodou jsem měl jenom minerálku a ice-coffee. Jsem muž 18 let.
MUDr. Naďa Dufková  |  Basic member  |  Neurologie  |  Vyškov
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

Vaš problémy mohou být příznaky migrény. K vyloučení závažnějšího onemocnění je nutné navštívit neurologa , provést klinické vyšetření a CT , příp.MRI mozku.
Lékaře bych rozhodně vyhledala.
s pozdravem dr dufková

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Paní doktorka je milá, ochotná, empatická a proaktivní. Jejím prvořadým zájmem je správně diagnostikovat, léčit a vyléčit. Velice příjemná je služba její ordinace pro pracující. Prodloužené ordinační hodiny jednou týdně ... Více 

Spokojený/á

Migréna na kterou nezabíraly již ani analgetika a po všech vyšetřeních která jsem prodělala v nemocnici (CT, MR, neurologická vyšetření, ortopedické vyšetření) mně bylo lékaři v nemocnici sděleno, že se musím naučit se s... Více 

1 Like   3 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí