Bolest hlavy po autonehodě

Bolest hlavy po autonehodě

tomikomi  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den, dnes ráno jsem havaroval s autem a zasekl jsem se o dva stromy, měl jsem vynouchnuté airbagy. Když jsem narazil do těch stromů jel jsem rychlostí cca 30 km/h. Až po cca 1 hodině mě začala trochu bolet hlava. Když jsem o tom mluvil s kamarádem říká že by to mohlo být z kouře který vychází právě z Airbagu a já se ho nadýchal. Do nemocnice jsem tudíž nejel. Ale bolest hlavy stále přetrvává, jenom už je to slabší. Chtěl bych se zeptat zdali by to mohlo být nějak závažné, bojím se i jít spát, ale nechce se mi s tím někam jet aby mi potom neřekli doktoři že to nic není.
Mgr. Michal Joshua Frána  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 397 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den, po autonehodě jistě vyhledejte vyšetření lékařem v nejbližší úrazové ambulanci. Může se mimo jiné jednat i o Whiplash syndrom. S pozdravem Frána Praha XXXXXXXXXXXX
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 1599 odpovědí
  • 78 Likes
Dobrý den, můžete mít otřes mozku nebo naraženou krční páteř. Raději bych vyhledala lékařské ošetření.
S pozdravem

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

při dnešním vyšetření byl pan doktor velice milý a příjemný , vše vysvětlil - choval se profesionálně. zato sestřička byla velice arogantní, nepříjemná, evidentně jí práce nebaví. doporučuji vyměnit

Doktor ve Vašem okolí