Náměsíčnost u dospělého

Náměsíčnost u dospělého

kykyticka  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Jsem už zoufalá,je mi 32let
jsem náměsíčná už od děctví.. Většinou jsou to nějaké můry co mě ve snech budí a já křičím ze spaní,chodím po bytě.. Dělám různé šílenosti.. Většinou když mám perný den.. Pracuji v supermarketu.. Ráno vstávám 4:20 abych byla v práci na 5:00. Po práci do školy pro děti(mám dva kluky v 1.třídě..) a pak se jim až do 20:00 věnuji než jdou spát. To je zabíračka.. Když mám odpolední je to lepší.. No převážně jsem náměsíčná když jsem hodně unavená.. Můj partner už to pomalu nezvládá. Také chodí do práce a odpočinek je pro něj důležitý. Mrzí mě,že se kvůli mě,několik dní v měsíci, nevyspí.. Zašla jsem si i ke své obvodní doktorce,ale ta mě poslala na psychiatrii a dostala jsem prášky.. Bez nějakého hlubšího vyšetření mi tam p.doktorka řekla,že pravděpodobně můj mozek pracuje i v noci,kdy by měl být v odpočinkovém režimu. Že půlka mozku mi spí a druhá pracuje a potom se se mnou děje co se děje.. že spím napůl.. zdá se mi to celé podivné.. prášky na hluboký spánek jsem brala jen chvíli.. Ale bez nějakého účinku.. Nejsem žádnej alkoholik ani na nic jinýho závislá,myslím že blázen také nejsem..No skrátka jsem zdravá,a na nic se neléčím. Bavila jsem se o tomto mém problému s koleginí v práci a ta mi říkala že ve spánkové laboratoři byla,skrz chrápání a že si tam mám určitě zajít taky,že by mi třeba s mým problémém taky pomohli.. I když je teda zcela odlišný než v jejím případě.. proto tady hledám nějaké informace o mém problému..
Doktor ve Vašem okolí