Radikální hydratace a omlazení bez skalpelu!

Autor:

Účinek hydroliftingu Filorga, novinky v korektivní dermatologii, lze srovnat s chirurgickým liftingem! Obejde se však bez řezání, narkózy i dlouhého hojení. Přímo do kůže dodává výživný koktejl, jehož základ tvoří kyselina hyaluronová. Výsledkem je dramatické omlazení pleti až o deset let.

Z naší kůže se během deseti let ztratí až 6 % kyseliny hyaluronové, látky, která dodává pleti mladistvý výraz. „Pro zpomalení procesu stárnutí je nutné kyselinu hyaluronovou pleti dodávat spolu s  vitamíny, aminokyselinami či minerály,“ říká dermatoložka MUDr. Katarína Třísková z Asklepionu – Kliniky a institutu estetické medicíny v Londýnské ulici v Praze. „Krémy ale nikdy neproniknou hluboko do spodních vrstev kůže, a nemohou tedy působit tak intenzivně jako přímé injekční podání hydroliftingu,“ dodává dr. Třísková. Hydrolifting Filorga je unikátní komplex látek, který ve velmi krátké době zlepší kvalitu pleti rychlou rehydratací a obnoví tonus i elasticitu kůže.

Jak probíhá hydrolifting?

Aplikace účinných látek Filorga se provádí ultratenkou jehlou v lokální anestezii kůže. Ošetření injekčními výplněmi je téměř bezbolestné. Nový způsob spočívá v rovnoměrném podání séra do pokožky celého obličeje. Aplikace trvá 30-60 minut a krátce po ošetření se objeví lehké začervenání, které do hodiny vymizí. V běžných denních aktivitách lze pokračovat ihned. Během 1-2 týdnů se pleť dokonale vypne a zpevní. Pro aplikaci je vhodný kromě obličeje také krk, dekolt a hřbety rukou. Ošetření se aplikuje podle známek stárnutí, kdy se druhé a třetí ošetření provádí v odstupu 2-4 týdnů. Udržovací péče je vhodná každých 3–6 měsíců.

Dokonalá péče nedovolí pokožce zestárnout

Včasná aplikace hydroliftingu Filorga po třicítce má optimální preventivní anti-aging efekt a zpomalí rozvoj příznaků stárnutí – vrásek, ztrátu jasu, tonu, pružnosti a pevnosti kůže. Pro zintenzivnění výsledku je možné hydrolifting Filorga vhodně doplnit mechanickou korekcí vrásek botulotoxinem, ošetřením laserem, IPL či dermálními výplněmi.

Aktualizováno: 3.12.2018