Jiné čočky než Acuvue Colors

Jiné čočky než Acuvue Colors

guesslady  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den ,

Chtěla bych se zeptat jeslti je ještě jiná značka kontaktních čoček s průměrem 14,00 a zakřivení 8,30 kromě Acuvue Colors ? Žádné jiné mi nesedí a chtěla bych vyzkoušet i jiné . Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

S pozdravem
Monika Bergerová
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Pardubice
  • 1174 odpovědí
  • 37 Likes
Dobrý den paní Bergerová,

pokud je mi známo tak Acuvue Color jsou jediné, které mají zakřivení 8,3. Dalšími, s takto nízkým zakřivením, jsou barevné dioptrické i nedioptrické kontaktní čočky se zakřivením 8,4 - Soflens natural colors.
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Přeji krásný zbytek dne a jsem s pozdravem.

MUDr. Vladimír Korda, Ph.D.
Oční klinika OFTEX
Rokycanova 2798, 530 02 Pardubice
Česká republika
ředitel

Naše internetové projekty a obchody:
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
---------------------------------------------------
tel.: XXXXXXXXXXX, GSM: +XXXXXXXXXXXXXXX
email: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Eischan  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, nosím kontaktní čočky Precision UV,ale už nejsou k dispozici, protože byly staženy z prodeje. Můžete mi prosím poradit, kterýma bych je mohla nahradit? Mám na levém oku -13 zakřivení 8,7..14.0 pravém oku -14 " " " Ptala jsem se v optikách,ale nikdo mi neporadil. Jinak stále chodím každý rok na prohlídku k očnímu lékaři. Předem díky za odpvěď. Se srdečným pozdravem Martina
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Pardubice
  • 1174 odpovědí
  • 37 Likes
Dobrý den,
vyzkoušejte kč Proclear, které se vyrábí až do -20D. Pouze upozorním, že při Vaší výši krátkozrakosti je možný příspěvek zdravotní pojišťovny na roční kontaktní čočky Omniflex (doplatek na rok je tak kolem 1000,- na obě oči). Recept vystaví případně Váš oční lékař.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.
Přeji krásný zbytek dne a jsem s pozdravem.

MUDr. Vladimír Korda, Ph.D.
Oční klinika OFTEX

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 8.11.2017
Spokojený/á

K panu doktorovi chodím už asi třetím rokem - konečně oční lékař, se kterým jsem spokojená. Vstřícný, lidský a zároveň profesionální. Letos jsem se konečně rozhodla pro oční čočky, a objednala se k němu na aplikaci. Nauč... Více 

Doktor ve Vašem okolí