Slzení oka po opakovaném průplachu

Slzení oka po opakovaném průplachu

Pedro  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 Like
Dobrý den pane profesore. Jmenuji se Petr, je mně 52 let a jsem z Brna. Minulou zimu mně začalo vždy venku slzet pravé oko. U oční lékařky mně několikrát proplachovaly ucpaný oční kanálek, někdy úspěšně a někdy se tekutina vracela horním punktem zpět a netekla do krku. I po úspěšném průplachu však oko vždy po čase opět slzelo. Přes léto jsem byl bez problému. Stejné problémy nastaly opět tuto zimu. Oční lékařka mně k průplachům nasadila ještě antibiotické kapky Spersadex com. Nejdříve to pomohlo, ale po čase se situace opět opakovala a průplach se nezdařil, kapky již nepomohly. Vyzkoušela ještě kapky Garasone a na konec kapky Vigamox, ale bezúspěšně. Oko již mně slzí nejenom venku v zimě ale většinou již i během dne. Někdy méně a někdy více. Slzy se mně hromadí v nějakém váčku pod koutkem oka, protože když si ho mírně prohnětu, tak mně vytečou slzy z oka ven. Paní doktorka si již neví rady. Prosím poraďte, jak by se dal tento problém vyřešit. V případě nějakého zákroku prosím udejte, zda tento zákrok hradí pojišťovna. V případě že si ji hradí pacient sám, uveďte jaká je jeho cena. Děkuji. Přijedu kamkoli. Ing. Petr Suchyňa, Brno, E-mail: pedro1su@seznam.cz

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí