Den otevřených dveří pro Vaše oči

Už nechcete nosit brýle či kontaktní čočky a uvažujete o odstranění dioptrií laserem? Váháte, máte otázky k metodám laserových či nitroočních operací? Máme pro Vás tip!

Přijďte na Den otevřených dveří, které pořádá Refrakční centrum Praha. V pátek 13. října 2017 budou od 8:00 do 15:30 budou zdejší odborníci k dispozici široké veřejnosti.

Máte jedinečnou příležitost dozvědět se vše potřebné o metodách laserových i nitroočních operací, vč. možnosti individuálního posouzení Vaší dioptrické vady. Orientační vyšetření určí vhodnost či nevhodnost provedení laserové operace i možnost odstranění dioptrické vady pomocí implantace nitroočních čoček. Poradí Vám i s aplikací čoček kontaktních a jak se správně starat o svůj zrak.

Pro klienty, kteří se rozhodnou podstoupit zákrok odstranění dioptrií laserem do 3 měsíců ode dne konání Dne otevřených dveří, je připravena

mimořádná sleva na zákrok ve výši 9.000Kč

I klienti, kteří se rozhodnou absolvovat nitrooční zákrok nepřijdou zkrátka, i pro ně je připravena sleva ve výši 2.000Kč z ceny zákroku.

O Den otevřených dveří v Refrakčním centru bývá každoročně velký zájem, a proto doporučujeme svůj zájem o účast předem telefonicky potvrdit na tel. číslech +420 224505161-3 nebo na e-mailu rcp@seznam.cz, kde je případně možné domluvit si i náhradní termín.

Refrakční Centrum Praha, sídlící v samotném srdci Prahy nedaleko Václavského náměstí, nabízí kvalitní oftalmologickou péči nejen zájemcům o laserové operace očí, ale všem, kdo se chtějí dobře starat o svůj zrak. Rádi přivítáme i Vás.

DOD 2017 letak

Publikováno: 27.9.2017

Doktor ve Vašem okolí