Den otevřených dveří v Refrakčním Centru Praha

Autor:

Je pro vás váš zrak důležitý? Pak se svěřte do rukou odborníku. Refrakční Centrum Praha vás zve na Den otevřených dveří. Konzultace s odborníky, informace o zákroku, vyšetření, slevy. Kdy můžete přijít?

Refrakční Centrum Praha, sídlící v samotném srdci Prahy nedaleko Václavského náměstí (Olivova 4, Praha 1) nabízí kvalitní oftalmologickou péči nejen zájemcům o laserové operace očí, ale všem, kdo se chtějí dobře starat o svůj zrak.

Jedinečnou příležitostí dozvědět se vše potřebné o metodách laserových i nitroočních operací včetně individuálního posouzení konkrétní dioptrické vady a návrhu nejvhodnějšího řešení, je Den otevřených dveří, který Refrakční Centrum Praha pořádá v pátek 26. října 2018.

Konzultace s odborníky

Čas od 8:00 do 15:30 je vyhrazen ke konzultacím se zdejšími odborníky, kteří rádi odpoví na každou otázku týkající se této problematiky, zkonzultují možnost odstranění dioptrické vady pomocí implantace nitroočních čoček nebo poradí s aplikací čoček kontaktních. Orientační vyšetření zároveň určí vhodnost či nevhodnost provedení laserové operace.

Pro klienty, kteří se rozhodnou tento zákrok podstoupit do 3 měsíců, je připravena sleva v celkové výši až 9 000 Kč. Menší sleva (2000 Kč) je připravena i pro klienty absolvující nitrooční zákrok.

DOD 10 2018
Pozvánka na Den otevřených dveří v Refrakčním Centru Praha. Pro větší náhled klikněte na obrázek.

Potvrďte svou účast

O Den otevřených dveří v Refrakčním Centru Praha bývá každoročně velký zájem, takže je vhodné účast předem telefonicky potvrdit na číslech +420 224505161-3 nebo na e-mailu rcp@seznam.cz, kde je případně možné domluvit i náhradní termín.

Publikováno: 11.10.2018

Diskuze k tématu

Doktor ve Vašem okolí