Originální vánoční dárek

Nabízíme dárkové certifikáty na specializovaná vyšetření zraku, plastickou operaci víček nebo laserové operace očí za zvýhodněnou cenu.

Vánoce jsou časem splněných přání, na které během roku nezbývá čas nebo finance. Případně odhodlání. Věnujte svým blízkým dárek, který zlepší kvalitu jejich života a dodejte jim trochu odvahy, aby vstoupili do dalšího roku s novým pohledem na svět.

Nabízíme dárkové certifikáty na specializovaná vyšetření zraku, plastickou operaci víček nebo laserové operace očí za zvýhodněnou cenu. 

Do konce prosince 2020 je možné zakoupit dárkový certifikát na laserové operace očí všech základních dioptrických očních vad (krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus), a to pomocí metod FemtoLASIK s celkovou slevou 6.000 Kč nebo iDESIGN iLASIK s celkovou slevou 12.000 Kč. 

Právě letošní Vánoce mohou být pro člena vaší rodiny, přítele či přítelkyni, kteří se neobejdou bez brýlí nebo kontaktních čoček, nezapomenutelným začátkem cesty k životu bez dioptrií.

Refrakční Centrum Praha k dárkovému certifikátu poskytuje i ojedinělou garanci.

 

Pokud obdarovaný nebude při vstupní prohlídce shledán vhodným adeptem na operaci, bude mu bez dalších podmínek vrácena celá částka, což v podobných případech nebývá běžné.

V případě zájmu o zakoupení voucheru nebo pro více informací nás prosím kontaktujte na telefonních číslech 224 505 161-3, 602 408 601 nebo emailem rcp@seznam.cz.

Darujme společně hodnotný dárek, který má smysl.

Refrakční centrum Praha
www.refrakcnicentrum.cz

 

Publikováno: 18.12.2020

Doktor ve Vašem okolí