Originální vánoční dárek

Obdarujte své nejbližší dárkovým certifikátem na specializované vyšetření zraku plastickou operaci očních víček nebo laserovou operaci očí za zvýhodněnou cenu.

Vánoce jsou časem splněných přání, na které během roku nezbývá čas nebo finance. Případně odhodlání. Věnujte svým blízkým dárek, který zlepší kvalitu jejich života a dodejte jim trochu odvahy, aby vstoupili do dalšího roku s novým pohledem na svět.

Až do konce prosince 2021 si můžete zakoupit dárkový certifikát na laserové operace očí všech základních dioptrických očních vad (krátkozrakosti, dalekozrakosti či astigmatismu), a to metodou FemtoLASIK s celkovou slevou 6.000Kč nebo iDESIGN iLASIK s celkovou slevou 12.000Kč.

Právě letošní Vánoce mohou být pro člena vaší rodiny, přítele či přítelkyni, kteří se neobejdou bez brýlí nebo kontaktních čoček, nezapomenutelným začátkem cesty k životu bez dioptrií.

Refrakční centrum Praha k dárkovému certifikátu poskytuje i ojedinělou garanci. Pokud obdarovaný nebude při vstupní prohlídce shledán vhodným adeptem na operaci, bude mu bez dalších podmínek vrácena celá částka, což v podobných případech nebývá běžné.

Darujme společně hodnotný dárek, který má smysl!

Pro zakoupení voucheru nebo více informací jsme Vám k dispozici na telefonních číslech 00420 224 505 161-3 nebo na emailu rcp@seznam.cz.

 

Publikováno: 22.11.2021

Doktor ve Vašem okolí