Pocit ciziho telesa v krku, nebolí, nezvětšuje se

Pocit ciziho telesa v krku, nebolí, nezvětšuje se

Ondras  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Pocit ciziho telesa v krku cca.8mes.neboli nezvetsuje se pri prijmu potravy a piti vymizi na chvilku polykani neboli v krku neboli.zaregistroval jsem zvyseny pocit pri stresovem naporu.pres noc nic necitim rano take ne az po chvilce na to zacnu myslet a je to tam.mam problemy pouze s pal.zahy pokud vynecham helicid za dva tri dny zaha pali.jinak na sobe nepocituji zadne jine veci pouze pocit t.v krku spise v oblasti spodiny jazyka.vim ze bych mel jit k doktorovi ze mi zde asi neodpovite.jsem typ cloveka ktery vidi ve vsem to nejhorsi tak ze se na mou otazku nezlob te ale bojim se vysetreni ale nejvice rakoviny.
MUDr. Marta Václavíková  |  Basic member  |  Otorinolaryngologie  |  Praha
  • 239 odpovědí
  • 11 Likes
Dobrý den, přesně jak potíže popisujete se jedná o chronický zánět nosohltanu, je to stav po prodělaných infektech horních cest dýchacích, angínách a pod., také stav sliznic zhoršuje pobyt ve větších městech a klimatizace.Jak popisujete, pokud máte reflux, to samo o sobě zhoršuje stav sliznic a může dělat pocit cizího tělesa v krku , jak se lidově řídá knedlík :)Rozhodně doporučuji kontrolu refluxu na gastroenterologii a případně výměnu léku, lokálně na sliznice Vincentku a Panthenol.
Občas pocit cizího tělesa může být i projevem stavu úzkosti a to by vám spíše poradil psycholod, hezký den přeji

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí