Motání hlavy vleže

Motání hlavy vleže

MarieMia2007  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den. Včera mě začalo trápit motání hlavy v leže. Už přes den jsem se cítila zvláštně, jako kdybych byla opilá, nedokázala jsem se soustředit. Jakmile jsem si lehla do postele, začala se mi motat hlava, jako bych byla na kolotoči. Při každém pohybu hlavy se mi zamotala a po chvíli to přestalo. Myslela jsem si, že je to psychicky (trpím úzkostmi, ale to se nejvíc odráží na mém žaludku), ale pořád se cítím zvláštně. Nezvracela jsem ani mi nebylo nevolno. Mám takové divné pocity žaludku ale to je psychikou, kvůli úzkostem kvůli tomu hodně vyšiluju a pak se hrozně pozoruju. Sice se mi už nemotá hlava když ležím a přetočím se na stranu, ale zamotá se mi při vstávání z postele a pak cítím takový tlak v hlavě. Je to od krční páteře? (nebolí mě, ale mám od ortopeda potvrzenou lordózu krčních obratlů). Jak trpím úzkostmi, jakékoliv zdravotní problémy mě psychicky hodně rozhodí a já mám strach. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Pan doktor je opravdu kapacita. Ač žádné zákroky jako takové, kromě vyšetření uší, nosu a krku pohledem a všech potřebných vyšetření k objasnění potíží, jsem nepodstoupila, pan doktor je velmi citlivý a jemný jak při vyš... Více 

2 Likes  
Doktor ve Vašem okolí