Polohové vertigo - závrať v leže

Polohové vertigo - závrať v leže

Nikca  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den začátkem ledna jsem se vzbudila a při sedu se mi začal točit svět,pak i při ulehnutí a když se pretočím vleže na pravý bok,nebo při zaklonu hlavy.Neurolog mi napsal pár protažení zad:či kdyby to bylo od zad...na ORL mi dr napsala aspoň Betaserec.Zatím je to stejné.Docela jsem se že existuje polohové vertigo.Zjistí to i na ORL?Nebo jen neurolog?
Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,také jsem měla před rokem tyto problémy a na ORL mi pan doktor udělal Epleyho manévr /měla jsem narušenou rovnováhu v uchu/. Jako hlavní příznak bylo při lehu a podívání se do strany protáčení očí a zároveň na zvracení.
Po tomto manévru už nemám tyto problémy.
Přeji hezký den:Alena
návštěvník  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Paní Aleno, děkuji za Váš příspěvek. U mě ten stav už trvá delší dobu, na ORL mi dala pouze letáček k procvičování hlavy, což nepomohlo. Pokusím se vyhledat na netu metodu dle Vašeho příspěvku.

Reakce na návštěvník

7846  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 8 odpovědí
  • 1 Like
Zdravím,sděluji,že jsem prodělala tuto Vertigo závrať a jsem šťastna,ustoupilo mi to,sháněla jsem vše možné,byla jsem zoufalá,někde jsem vyčetla,že je dobrá Ginko Biloba,opravdu,asi ano,už se toho nebojím,nevím pravý důvod ale pomohla mi.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Pan doktor je opravdu kapacita. Ač žádné zákroky jako takové, kromě vyšetření uší, nosu a krku pohledem a všech potřebných vyšetření k objasnění potíží, jsem nepodstoupila, pan doktor je velmi citlivý a jemný jak při vyš... Více 

2 Likes  
Doktor ve Vašem okolí