Mechanická závada kyčelního kloubu

Mechanická závada kyčelního kloubu

Evka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 12 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den!Jsem po operaci kyčelních kloubů.Z pravým kyčlem jsem po nějaké době začala mít problémy začal mě pobolívat,přeskakovat při chůzy po nerovném terénu a kloub jako by se mě pohl a začal mě tlačit na stehně.Můj ortopéd se chtěl podívat dovnitř,ale primář to zamítl s tím,že je potřeba operovat levý kyčel.V roce 2010 mě operovali jenže po půl roce jsem začala mít bolesti a ty se zhoršovaly asi po dalším roce se mě kyčel vykloubil.Po dalším půl roce mě během měsíce se kloub vykloubil šestkrát.Byly jsem na reoperaci v r.2013.Po nějaké době se mě kloub opět vykloubil a ted v unoru to již bylo po čtvrté co se mě kloub vykloubil.Takže za celou dobu se mě kloub vykloubil již 11 krát.Tak jsem se objednala k jinému ortopédovi a ten mě řekl,že je to špatně udělané.Že kyčel má mít 40% a ty mé mají více jak 60% a proto to vypadává a divil se,že mě nevypadává ten pravý,že je na tom hůř jak levý.Pokud to ještě vypadne je potřeba vyoperovat jamku a né tam dát jen novou vložku.Bylo mě řečeno,že tahle operace je náročnější jak operace nového kloubu a tak se nikomu do toho nechce.Prosím o radu.

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí