Bolest lokte

Bolest lokte

Anonym  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Dobrý den, dnes jsem ve škole na tělocviku špatně odrazila míč a překročilo mi v lokti. Loket bolí, hýbat s tím v rámci možností můžu, ale úplně ho nenatáhnu, ani neohnu a trošku mě brní prsty. Mám jít k lékaři nebo to nechat chvíli být?
DIPURAMED, estetická a ortopedická ambulance  |  Basic member  |  Čáslav, Kutná Hora, Praha
  • 41 odpovědí
  • 10 Likes
Dobrý den.
Raději doporučuji vyšetření lékařem i vzhledem k brnění prstů, ev provedení rtg . Bylo by lépe poté loket zafixovat ortézou.
Zdravím
dr Jurka
Prof. MUDr. Jaroslav Michálek Ph.D.  |  Premium member  |  Alergologie a klinická imunologie  |  Brno
  • 77 odpovědí
  • 20 Likes
Doporučuji klidový režim a pokud brnění nebude ustupovat 2 dny, poté je vhodné navštívit lékaře. Pokud bude loket bolestivý déle než týden, určitě byste měla zajít k ortopedovi. Na naší klinice Cellthera nabízíme také ošetření kryoterapií nebo vlastní krevní plazmou pro urychlení hojení ev. další metody.

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 27.2.2018
Spokojený/á

Pán doktor Příborský ľudský prístup, 100 percentná odbornosť neskutočný človek so srdcom na pravom mieste ... Nesmierne si ho vážim a Ďakujem za záchranu nohy v mojich 16 rokoch.... vrelo doporučujem každému kto má nejak... Více 

Doktor ve Vašem okolí