operace halluxu

operace halluxu

hombre  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
dobrý večer.asi před3roky jsem si nakopl palec pravé nohy.v loňském roce jsem se podrobil operaci halluxu pravé nohy v nemocnici v KH.v současné době je stav stejný,neli horší stavu před operací.palec je vybvočený stále ajeho objem je jednou tak větší,než je u palce levé nohy.poradí mi někdo co mám dělat.popř.napíše nějakou svoji zkušenost.
Je mi 35let celý život jsem sportoval a teď si nemůžu dovolit z poloviny toho,co jsm dělal před úrazem.
Prodávám v krámu s elektronikou.
Celý den jsem na nohách.
Kdež jsembyl zdravý,tak jsem po práci chodil na volejbal,zahrát si fotbálek,plavání.
Teď mi zbývá snad jen ten bazén.
Předem děkuji za nějakou radu,popř.nějaké zkušenosti .
Libor
Katka
Katka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
ráda bych se informovala na možné nové trendy operace Hallux valgus. Nyní je mi 48 roků a mám dosti velké obtíže. Operaci jsem již jednou absolvovala a to ve svých 17 letech a to bez výraznějšího efektu. Stav a potíže se s věkem zhoršily. Vzhledem k bolestivosti zákroku jsem dlouho zvažovala další operativní řešení. Nyní mi však činí problémy jakákoli obuv. Ráda bych kdyby mi mohl někdo doporučit specialistu na uvedenou problematiku.
Děkuji
Kateřina
jana  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 12 odpovědí
Dobrý večer,
zkuste kliniku dr. Pírka a pana doktora Horáčka. Provádí operaci metodou, kdy nedochází k opětovnému navrácení problému. Já sama jsem podstoupila operaci 19.10.2012 a na tuto metodu jsem slyšela jen dobré recenze.
http://www.drpirek.cz/vyboceny-palec/
Přeji dobrý výběr, metod operace přednoží je opravdu hodně :-)
S pozdravem
Jana P.

Související videa

Barvy života

13.5.2009

Nová šetrná a neinvazivní metoda léčby poškození kloubů, šlach, svalů a kostí. Výsledky aplikace rázovou vlnou jsou šokující a téměř... Více 

On je In

3.1.2009

Chcete zvýšit svůj sportovní výkon? OG Group Medical Center se postará nejen o zlepšení kondice vašeho těla, ale i vaší pleti. Více