Nárok na rehabilitaci po ASK rotátorové manžety

Nárok na rehabilitaci po ASK rotátorové manžety

anonym  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
V únoru 2012 jsem měla úraz na lyžích. Byla mi provedena složitá operační artroskopie kolena a repozice cruenta, osteosynthesis AO. V kvetnu a červnu jsem podstoupila rehabilitaci v Kladrubech. Nyní mám ještě absolvovat vyjmutí šroubů z tibie(1.otázka - Mám nárok ještě na Kladruby po vyjmutí šroubů- koleno se zatím ohne na 45 stupňů) a artroskopickou operaci ramene kvůli utržené rotátorové manžetě, která souvisí s úrazem, byla mi však diagnostikována až nyní. Do jaké doby bych měla po operaci kolene a pak ještě ramene tj. 2. otázka, podat žádost reviznímu lékaři, abych splnila podmínku plně hrazené rehabilitační péče. Předem děkuji.
Kráska  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Žádost si podejte co nejdříve. Nárok na rehabilitační péči máte ať na koleno a pak na rameno. Napište si žádost s doporučením od lékaře, kde bude napsána nutnost rehabilitace v Kladrubech
Revmacentrum®  |  Premium member  |  Brno
  • 1307 odpovědí
  • 21 Likes
Zdravím,
návrh na lázeňskou RHB péči či umístění v RHB ústavu navrhuje ošetřující lékař podle indikačního seznamu s uvedením místa k léčbě. Formuláře vypisuje na základě tohoto návrhu praktický lékař. Formuláře se odevzdávají na odd. lázeňské péče příslušné zdravotní pojišťovny. Tedy vy o nic nikoho nežádáte!
prim. Moster, Revmacentrum

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí