Pichlavá bolest ramene při zvedání ruky

Pichlavá bolest ramene při zvedání ruky

Tomtomik  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,mám velice bolestivé pravé rameno hlavně při zátěži.Léčím se již 7měsíců a výsledek téměř žádný.Absolvoval jsem několik opichů a to ať ze zadu ramene tak ze předu ramene,přední opichy jsou účinné ale tak na měsíc,pak se pichlavá bolest při zvedání ruky v kombinaci z rotací projevuje stále.Následovali rehabilitace v podobě cvičení a masáží a nově ultrazvuk.Jelikož již navštěvuji druhého ortopeda abez výsledků tak přikládám výsledek z magnetické rezonance a prosím překlad výsledku pro laijka.Slyšel jsem více variant od lékařů a netuším který je správný.Děkuji předem za odpověď H.
Mgr. Michal Joshua Frána  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den,
dle zprávy MRI máte zánět šlachy a zúžený prostor pro místem acromionu. Imp. syndrom je bolestivý syndrom ramene ze špatné funkce svalů (neoptimální zapojení a časování) a následně je ramenní kloub přetížen a vznikají tam obtíže na kosti, šlachách atd. Toto onemocnění je určitě možné řešit fyzioterapeuticky, dle ortopeda případně provést dekompresi (vytvoření většího prostoru) v místě pod acromionem. Pokud by jste potřeboval, obraťte se na naše zařízení. Vámi popisované obtíže jsou často k vidění v naší ordinaci.

S pozdravem a přáním brzkého uzdravení
Mgr. Frána
XXXXXXXXXXXXXXXX
Tomtomik  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Děkuji za vysvětlení.

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí