Již 6 let bez migrény

Registrovaný uživatel

Migréna na kterou nezabíraly již ani analgetika a po všech vyšetřeních která jsem prodělala v nemocnici (CT, MR, neurologická vyšetření, ortopedické vyšetření) mně bylo lékaři v nemocnici sděleno, že se musím naučit se svou migrénou (kterou jsem měla přes 20 let!) žít. Údajně se jednalo o atypickou migrénu hormonálního původu se kterou nelze nic dělat. V mých 32 letech mi bylo v nemocnici sděleno, že se možná migréna upraví až po mé menopauze...nebo také ne. U pana MUDr. Hanuše jsem byla 3x. Po třetí jsem již byla z léčby propuštěna, neboť pan doktor zhodnotil můj nový zdravotní stav jako výborný a považoval další konzultace za zbytečné mrhání mými penězi a časem. Je to více než 6 let kdy už nevím, co migréna vůbec je, dokonce ani při menstruaci mne hlava neobtěžuje. Jsem za to panu doktorovi velice zavázána. Je to lékař typu, tak jak si opravdového lékaře představuji.

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
hilda

A jaké léky vám pan doktor předepsal,že po třech návštěvách jste bez bolesti,mám 48 let a trpím bolestma hroznýma hlavy od 20 let,taky dlouho a stále je mám,byla bych ráda kdybyste mi prozradili recept.
Děkuji
Václavíková

Lidmila

Dobrý den, také velice trpím. Je to v našem pokolení hormonama a po přechodu to ustane. je mi 47 a do přechodu daleko.
Poraďte.
Lidmila R., XXXXX Díky

Jméno a email byly smazány z důvodů ochrany soukromí, kontaktujte prosím uživatelku skrze soukromou zprávu z jejího profilu. 

Recenze lékaře

Doktor ve Vašem okolí