Já mohu jen poděkovat a doporučit

balzerka

V jedné fakultní nemocnici na Moravě mi nedokázali pomoci. Obrátila jsem se na MUDr. V. Pavelce a nelituji. Pan doktor je sympatický, vstřícný, ale hlavně profesionál. Po několika specifických vyšetřeních s monitoringem spánku na podzim jsem v prosinci podstoupila operaci. Necelou hodinu pod narkózou, pod bradou jen malý zašitý otvůrek, kterým byly zavedeny 3 polovstřebatelné implantáty.Dostala jsem antibiotika a léky na bolest. Ty jsem brala jen první dny. Následovaly asi dva týdny pocitu jako při angině. To postupně vymizelo a implantáty upravily jazyk tak, aby nezapadal. Je to čtvrtý měsíc, a já už dávno nevím, že mám něco upravené. Jizva není vidět. Ale to podstatné: Nechrápu! Nemám ony spánkové pauzy, které vadily nejen mně, ale i rodině.

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Michaela

Dobrý den, super - to se jistě ulevilo i vám a přineslo to spoustu kvalitního spánku. Jak dlouho vydrží efekt zákroku? Je třeba implantáty po nějaké době vyměnit?

Díky Michaela.

Zobrazit odpovědi 2
balzerka

Já spoléhám, že to tak bude do konce života.Taky už jsem důchodce. Implantátky vrostou do svaloviny kořene jazyka a jelikož jsou to takové malé dvousmyčky tvaru 8, tak to snad ani vyměnit nejde. Mají na sobě každá dvě drobounké svorky, tečky z nějakého inertního kovu, tak je lze vidět na RTG.

balzerka

Ještě jsem chtěla dodat, že vhodnost této metody posoudí lékař.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Doktor ve Vašem okolí