Nespavost a jiné...

Mari.Majda

Za mě - absolutně nejlepší obvoďačka, nevzdala bych se jí ani za nic, dobrá lékařka, dobrý člověk. Bohužel příliš oblíbená, nové pacienty už prakticky nenabírá. Vyřešila mou totální nespavost (problém od narození už jsem měla kousek k zabití se...), a od té doby řeší všechny mé neduhy, líbí se mi, že nemá klapky na očích a neodsuzuje ani alternativní metody, nevnucuje, neodsuzuje, dobrá diagnostička, příjemná ženská, prostě úžasná!

Zobrazit příspěvky5 Skrýt příspěvky5
Jana

Dobrý den, bohužel s poruchami spánku bojuje čím dál, víc lidí. Jak se to projevovalo a jakou jste měla nasazenou léčbu?

Zobrazit odpovědi 4
Mari.Majda

Dobrý den, já měla absenci hormonu melatonin takže můj problém vyřešil synteticky vyrobený hormon lék se jmenoval Circadin, bohužel jsem po něm dost ztloustla, můj problém začal nejspíš už v embryonálním stadiu, fotr alkoholik a magor, v noci bylo doma veselo, takže jsem se nejspíš od počátku přepínala do tzv. režimu útok/útěk a tak žila po většinu života a nikdo kdo to nezažil si tu hrůzu neumí představit, bušení srdce, bez opiátů bez šance usnout, neovlivníte to fyzickou únavou naopak jste ještě ve větší přetaženosti a ta alergie na rady typu mléko s medem, bylinky, pořádně se unavit apod. to ani nebudu rozebírat :-D Každopádně hned první tableta, začalo se zklidňovat srdce, zavírat hlava, nádhera, to co lidi normálně zažívají já zažívám až tak od 30 let, a to díky paní doktorce. Chodila jsem před ní k panu doktorovi K., katastrofa, koukal na mne vždy jako na feťačku, fedroval mne Stilnoxem až jednou nebyl a zástup měla paní doktorka Malimánková. Po 1. balení co je na 3 týdny jsem si k němu šla pro další recept a on se začal rozplývat jak je rád, že mi to funguje jak o tom Circadinu napsal nějakou práci jak o tom všude přednáší a já na něj koukala úplně per plex proč mi to teda nikdy nenapsal, no a když jsem mu ale řekla že mam za ty 3 týdny užívání asi +5 kg tak si div nehodil nohy na stůl a velice arogantně mi sdělil, že ty naše dámské výmluvy na antikoncepci apod., že je to jasná rovnice, výdej /příjem, slyším to jako dnes a toho dne jsme se viděli naposledy. Zaplať Pán Bůh. Přešla jsem na stálo k paní doktorce Malimánkové a tu neskutečně uznávám a uctívám :-D

Reakce na Mari.Majda
Jana

Ach jo, to je nepříjemné, moc mě to mrzí, že máte takové problémy. Teď už je to lepší? A co vaše váha? Dalo se s tím něco udělat?

Reakce na Jana
Mari.Majda

No zatím bojuji, mám 30kg nahoře (Melatonin jsem brala 2 roky, pak se naučil mozek si ho vytvářet sám, jakoby ho to naučil ten syntetický hormon) a od té doby řeším jenom váhu, nefunguje nic.
Lítám z diety do diety. Momentálně zkouším na to jít takto :-) koupila jsem si alkalizující filtrační konvici, abych si trochu napravila pH v těle :-) a včera jsem zahájila novou dietu, normálka ta nejjednodušší, 6 jídel denně, hlídat to, už odmítám cokoliv počítat, vážit, už mám všeho po krk.
Tak uvidíme. Dočetla jsem se totiž, že tělo ten tuk nepustí ve své větší inteligenci než máme my, aby nám zachránil život. Obalí tukem orgány, jinak by nám je ta kyselina rozežrala. Což mi tak nějak dává i smysl....Překyselená jsem vodu zadržuji, kdo ví, třeba zásaditá voda helfne a tělo konečně tuky propustí ze svého zajetí :-) ale jinak, momentálně mám skoro metrák, ani nevíte, jak tím trpím....nejenom mé ego :-)

Reakce na Mari.Majda
Edita Šmerdová

Zdravím Vás Marie!
Díky tomu, že si manžel donesl domů opět plnou tašku léků, a já mám právě volno, našla jsem si postupně význam každého z nich. No a tak jsem se dostala až do Vaší diskuze.
Je to šílené co popisujete a ráda bych Vám nezištně pomohla. Já osobně, moje sestra, dcera. Pokud natáhnete ruku, rádi Vám ji podáme - bojujeme se stejnými problémy. Nejsem žádná léčitelka ani firma. Normální ženská která si prochází bludným kolem a moje blízké taky. Máme hodně společného - otec alkoholik.... ozvěte se. Edita

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Doktor ve Vašem okolí